Thermomix - Dania dla dzieci
fot. mat. prasowe

WYNIKI Wygraj 1 z 8 najnowszych książek od Thermomix®. Konkurs "Przepis na zdrowie"

Weź udział w naszym konkursie – napisz na forum swój sprawdzony przepis na zdrowe danie dla kilkulatka. Do wygrania 8 książek "Dania dla dzieci. Zdrowe żywienie do drugiego roku życia" od Thermomix®
Thermomix - Dania dla dzieci
fot. mat. prasowe
Każdy rodzic od pierwszych dni życia dziecka mierzy się z pytaniami dotyczącymi żywienia maluszka. Kiedy i jak poszerzać dietę? Czy jest odpowiednio zrównoważona? Jak przygotowywać i podawać dania? To kolejny stres w życiu początkujących rodziców, a przecież gotowanie i jedzenie powinno być przyjemnością.
Lekarze dietetycy przekonują, że podstawą nowej piramidy żywienia jest przede wszystkim aktywność fizyczna, a zaraz za nią warzywa i owoce. Co jednak z pozostałymi składnikami diety? Te należy rozważnie zbilansować i wprowadzać stopniowo. Jednak nie każdy z nas jest dietetykiem, a czas na stanie przy kuchni jest znacznie ograniczony przy kilkumiesięcznym maluchu. Z pomocą zarobionym rodzicom przychodzą najnowsze technologie - urządzenie Thermomix® umożliwia m.in. łatwe rozdrabnianie składników, gotowanie na parze (pozwalające zachować więcej witamin i białka, niż w przypadku tra­dycyjnego gotowania) oraz oszczędzić czas. Na rynku pojawiła się właśnie najnowsza książka „Dania dla dzieci. Zdrowe żywienie do drugiego roku życia”, która jest zwięzłym poradnikiem na temat żywienia maluchów od narodzin do drugich urodzin i bogatym źródłem informacji dla tych rodziców, którzy chcą samodzielnie przygotowywać posiłki dla swoich dzieci. Opatrzona wstępem specjalisty pediatry gastroenterologa zawiera blisko 80 przepisów na rozpoczęcie żywienia uzupełniającego (od 4 miesiąca) i stopniowe rozszerzanie i urozmaicanie diety (od 6 do 24 miesiąca). Przepisy zostały dostosowane do urządzenia Thermomix®.Teraz jedna z ośmiu takich książek może być twoja.

Sprawdź trzy ulubione przepisy redakcji z tej książki.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie "Pierwszy kontakt", należy:
  • mieć konto w systemie mamotoja.pl i adres na terenie Polski,
  • podziel się swoim sprawdzonym przepisem na zdrowe danie dla dzieci w specjalnie założonym przez redakcję wątku konkursowym na forum.
Konkurs trwa od 9 listopada do 25 listopada 2018 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 30 listopada 2018 r.

Nagrody trafiły do:
  • JustynaSztaba
  • Iwonka884
  • karolinarym
  • mznpazda
  • agusiaczap3
  • pao
  • miminko2018
  • marie89
 
Laureatami konkursu zostanie 8 osób, których zgłoszenia zostaną wybrane przez jury.
Nagrodami w konkursie jest 8 najnowszych książek „Dania dla dzieci. Zdrowe żywienie do drugiego roku życia” od Thermomix® o wartości 120 zł.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.
Redakcja poleca: Nowy Babymoov Nutribaby+ ułatwia życie rodzicom! Zobacz, jak działa [WIDEO]
Nowy robot kuchenny Babymoov Nutribaby+ pozwala gotować na parze, miksować, rozmrażać a nawet ugotować jajka. Wszystko po to, by rodzinne gotowanie było przyjemniejsze i zajmowało mniej czasu.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy