Konkurs Supertata
fot. Adobe Stock, mat. prasowe

WYNIKI Wygraj wielofunkcyjny trymer Braun. Konkurs na Dzień Ojca!

Weź udział w naszym konkursie na Dzień Ojca „Supertata” - dodaj do naszego wątku konkursowego na forum historię o tym, gdy tata stał się Supertatą. Do wygrania 3 wielofunkcyjne zestawy do strzyżenia Braun.
Konkurs Supertata
fot. Adobe Stock, mat. prasowe
Gdy mowa o wychowaniu dzieci i byciu rodzicem, największa uwaga skupia się na mamach. Dlaczego ojcowie schodzą na drugi plan? Dobrzy tatusiowie zapewniają dzieciom coś, czego większość matek na ogół nie robi. Częściej angażują dzieci do zabaw fizycznych, uczą je podejmowania ryzyka i zapewniają im dodatkowe wsparcie. Pomyśl jaki jest twój partner? Czy jest cierpliwy, uważny i uprzejmy? Na pewno zapewnia twojemu dziecku coś czego ty nie możesz zrobić – tatę.
Na pewno przydarzyły się Wam sytuacje, gdy tatuś wykazał się czymś niezwykłym. Czy nauczył Wasze maleństwo nowej umiejętności? A może uchronił je przed niebezpieczeństwem?

Zwycięzcami w konkursie zostali:
 1. agusiaczap3
 2. eniel
 3. LukasWaligora

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

 1. Aby wziąć udział w konkursie "Supertata", należy:
  • mieć konto w systemie mamotoja.pl i adres na terenie Polski,
  • napisać historię, gdy tata stał się supertatą w specjalnie założonym przez redakcję wątku konkursowym na forum.
 2. Konkurs trwa od 8 czerwca do 23 czerwca 2018 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 29 czerwca 2018 r.
 3. Laureatami konkursu zostaną 3 osoby, których historie zostaną wybrane przez jury.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.
Do wygrania 3 x wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia Braun MGK3040.

Wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia Braun MGK3040
to urządzenie 7 w 1 dedykowane precyzyjnej stylizacji całego ciała. Dzięki inteligentnym nasadkom z łatwością użyjesz go na wiele różnych sposobów:
 • stylizacja brody – dwa grzebienie dostosowują urządzenie do 13 różnych ustawień długości w odstępach co 2 mm, aby zapewnić precyzyjne przycinanie przy każdym użyciu. Precyzyjny trymer oraz dołączona maszynka do golenia Gillette Flexball pozwolą dokładnie przycinać krawędzie zarostu, abyś mógł stworzyć swój niepowtarzalny styl,
 • strzyżenie włosów – inteligentny grzebień do maszynki do strzyżenia włosów zapewnia precyzję i kontrolę użytkowania,
 • pielęgnacja ciała – pełna kontrola zapewnia bezpieczne i skuteczne stosowanie na całym ciele, od klatki piersiowej i brzucha, po pachy i miejsca intymne

Zestaw posiada ultraostre ostrza wykonane ze stali nierdzewnej, które  gładko tną nawet długie i grube włosy, bez uczucia ciągnięcia i szarpania. Można go czyścić pod bieżącą wodą. Strzyżarka posiada wyświetlacz LED który informuje o stanie baterii oraz statusie ładowania.

Redakcja poleca: Najlepsze memy o tacie na Dzień Ojca 2017 [WIDEO]
Zebraliśmy na filmie najlepsze memy i cytaty o tacie. Zobacz, które cię wzruszają najbardziej, a które uważasz za najbardziej trafione.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy