Konkurs Rodzinne Wakacje
fot. Adobe Stock, mat. prasowe

WYNIKI Wygraj 1 z 3 kultowych gier od Piatnik. Konkurs „Rodzinne wakacje”

Weź udział w naszym konkursie „Rodzinne wakacje” – opisz na naszym forum, gdzie planujecie lub wybraliście się już w te wakacje całą rodziną. Do wygrania 3 gry Tik Tak Bum Junior.
Konkurs Rodzinne Wakacje
fot. Adobe Stock, mat. prasowe
Nadszedł wyczekiwany przez nas wszystkich czas – pora urlopów, wakacji, laby, relaksu itd. Jedni szybko pakują walizki i łapią last minute do egzotycznych krajów, drudzy wędrują nad nasze (przyznajmy wspólnie, piękne, pełnie piaszczystych plaż) Morze Bałtyckie. Jeszcze inni szukają bardziej ekonomicznych opcji, np. wczasów u wujka Zdzisia ze swojskim grillem, kajakami, lasem. Tak wiele możliwości, które zachwycą nie tylko dorosłych, ale i dzieci. Jesteśmy ciekawi, gdzie wy wybraliście się w te wakacje? A może są one jeszcze przed Wami? O jakim kierunku świata marzycie podczas tegorocznego urlopu? Może zabierzecie ze sobą gry planszowe Tik Tak Bum Junior, które możecie wygrać w naszym konkursie?

Na czym polega gra?

Wybuchowa gra słowna dla 2-12 graczy od 5 lat. Kultowa, wielokrotnie nagradzana (Gra Roku w Wielkiej Brytanii i Danii) gra słowna Tik Tak Bum teraz w wersji dla młodszych graczy! Szybka, zabawna i edukacyjna. Świetnie ćwiczy kreatywność, spontaniczność i słownictwo u dzieci. Gracz, który trzyma tykającą "bombę", musi szybko wypowiedzieć słowo kojarzące się z rysunkiem na karcie (jeśli np. na karcie widnieje plaża, możliwe słowa to np. "piasek", "leżak", "wakacje", "wiaderko") i przekazać "bombę" kolejnemu graczowi. Czy ten zdąży zrobić to samo zanim "bomba wybuchnie"? Nikt nie wie, jak długo "bomba" będzie tykać: 10, 20, 30 sekund, a może całą minutę? Z każdą sekundą napięcie rośnie!
Gry trafiają do:
  • k_asia5
  • wiesia-21
  • hannex38
Redakcja poleca: Co robić w wakacje w domu? Pomysły na każdy dzień tygodnia
W tym roku z racji epidemii koronawirusa więcej rodzin zdecyduje się na spędzenie wakacji w domu. Wspólne gotowanie, eksperymenty czy poznawanie uroków swojej okolicy to dobre pomysły na spędzenie rodzinnego czasu.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie "Rodzinne wakacje", należy:
  • mieć konto w systemie mamotoja.pl i adres na terenie Polski,
  • opisz w kilku zdaniach gdzie planujecie lub spędziliście już tegoroczne wakacje w specjalnie założonym przez redakcję wątku konkursowym na forum.
Konkurs trwa od 20 lipca do 5 sierpnia 2018 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 10 sierpnia 2018 r.
Do wygrania 3x gra Tik Tak Bum Junior.
Zachęcamy do zapoznania się regulaminem konkursu.
 
Konkurs jest częścią serii konkursów zorganizowanych we współpracy z firmą Piatnik. Zachęcamy do odwiedzenia strony piatnik.pl, gdzie znajda Państwo więcej fantastycznych gier dla całej rodziny oraz do obserwowania profilu w social media, gdzie publikowane są gry i zabawy dla rodziców.
 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy