Konkurs z grami Piatnik
fot. mat. prasowe

WYNIKI Wygraj 1 z 3 gier planszowych Activity My First. Konkurs „W czasie deszczu”

Weź udział w naszym konkursie „W czasie deszczu”. Wystarczy, że opiszesz na naszym forum jak spędzacie czas, kiedy za oknem panuje deszczowa aura. Do wygrania gra Activity My First
Konkurs z grami Piatnik
fot. mat. prasowe
Jesień to wbrew pozorom świetny czas na rozwijanie kreatywności dzieci. Wyjdźcie na spacer, poszukajcie liści i kasztanów, doskonałą zabawą może stać się również malowanie liśćmi. Pamiętacie jeszcze zabawę w kasztaniaki? Wykorzystajcie ten jednosezonowy dar natury i budujcie razem zwierzaki, ludziki lub bardziej wymyślne konstrukcje. A co jeśli za oknem wiatr i deszcz? Jak śpiewał niegdyś Kabaret Starszych Panów, „W czasie deszczu dzieci się nudzą”. Idealnym rozwiązaniem na niepogodę są przede wszystkim gry planszowe. To wspaniała okazja aby poćwiczyć z dzieckiem logiczne myślenie, a jednocześnie dobra zabawa. Kalambury albo rysowanie? Te aktywności zawiera w sobie zestaw Activity My First!

Na czym polega gra?

Kultowa, wielokrotnie nagradzana gra Activity teraz w wersji dla młodszych graczy! Gra zdobyła główną nagrodę w XII edycji konkursu 'Świat przyjazny dziecku' w kategorii zabawki dla dzieci w wieku 3-7 lat. Dwa wesołe słonie wędrują przez dżunglę do wodopoju. W wyprawie pomagają im gracze, umiejętnie prezentując i odgadując przeróżne hasła. My First Activity to zabawna i emocjonująca gra edukacyjna dla 3-16 graczy od 4 lat. Gracze mogą ćwiczyć kreatywność, pewność siebie i poszerzać słownictwo, a ich ręce i nogi są w ciągłym ruchu! Można grać już w 3 osoby, ale gra świetnie się sprawdza również w dużej grupie. Ostrzeżenie dla graczy: mięśnie brzucha mogą rozboleć od śmiechu! Zabawne rysunki na kartach przedstawiają rozmaite hasła. Gracze na zmianę próbują je przedstawić pozostałym uczestnikom na jeden z trzech sposobów: rysując, opisując słownie, lub na migi. Jeśli ktoś odgadnie hasło, słoń przesuwa się do przodu. Gracze mogą podzielić się na dwie drużyny, lub wspólnie dążyć do celu! Karty są podpisane w języku polskim i angielskim, dzięki czemu gra może służyć jako pomoc do nauki języka angielskiego.

Gry trafią do:

  • Mrsemwhite
  • Aagnieszkaa1
  • Aducha6662
Redakcja poleca: Eksperymenty dla dzieci: jak zrobić tęczę [WIDEO]
Co robić, kiedy pada deszcz? Dobrze się bawić! Zróbcie z dziećmi tęczę z cukierków. To proste! Do tego eksperymentu dla dzieci potrzebne są jedynie kolorowych cukierków, wody i talerzyka.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie "W czasie deszczu", należy:
  • mieć konto w systemie mamotoja.pl i adres na terenie Polski,
  • napisz, jak spędzacie czas, gdy za oknem pada deszcz w specjalnie założonym przez redakcję wątku konkursowym na forum.
Konkurs trwa od 15 października do 28 października 2018 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 2 listopada 2018 r.
Do wygrania 3x gra Activity My First.
Zachęcamy do zapoznania się regulaminem konkursu.


Konkurs jest częścią serii konkursów zorganizowanych we współpracy z firmą Piatnik. Zachęcamy do odwiedzenia strony piatnik.pl, gdzie znajda Państwo więcej fantastycznych gier dla całej rodziny oraz do obserwowania profilu w social media, gdzie publikowane są gry i zabawy dla rodziców. 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy