Konkurs "Do przedszkola - gotowi - start!"

Weź udział w naszym konkursie "Do przedszkola - gotowi - start!" - dodaj zdjęcie, które pasuje do hasła przewodniego konkursu. Do wygrania 3 zestawy z wyprawką szkolną dla dziecka.
dzieci szykują się do startu
fot. Fotolia
Do biegu? Gotowi? Start! Zaczynamy przygodę z przedszkolem! Wakacje dobiegły końca, maluch wraca do przedszkola albo zaczyna w nim swoje pierwsze dni. Dzieci zazwyczaj cieszą się z początku września – znów zobaczą się ze swoimi kolegami i koleżankami z przedszkolnej grupy, poznają dzieci, które razem z nimi rozpoczną nową, wspaniałą przygodę. Pokaż nam wasze przygotowania do bycia przedszkolakiem lub pierwsze dni dziecka w przedszkolu - wygrajcie fajną nagrodę!

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, na którym pokażesz przygotowania do przedszkola lub pierwsze dni twojego dziecka w przedszkolu.

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: Zaproszenie do Internetowej Szkoły Rodzenia
Przygotuj się z nami do porodu i macierzyństwa. Zapraszamy do Internetowej Szkoły Rodzenia mamotoja.pl!

Nagrody

3 zestawy wyprawki szkolnej dla dziecka od Empiku (każdy komplet stanowi oddzielną nagrodę). W skład każdego z zestawów wchodzi: plecak, zeszyt A5, zeszyt A4 (miękka oprawa), zeszyt A4 (twarda oprawa - 2 zestawy, trzeci zawiera 2x miekką okładkę), zestaw kredek, trzy gumki iwaco, dwa pióra, piórnik.
Do wygrania są 2 x zestaw "Dżungla" oraz 1 x zestaw "Moro".
 
„Wyraź siebie” – to hasło promuje niezwykłą kolekcję akcesoriów do szkoły, w której każde dziecko znajdzie przedmioty nie tylko niezbędne w przedszkolu czy szkole, ale także dopasowane do jego potrzeb. W ofercie znajdziecie m.in. przybory dla osób leworęcznych oraz pióra i ołówki, które ułatwiają naukę pisania.

Konkurs trwa od 1.09.2016 r. do 15.09.2016 r.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE <--- tu możesz dodać zdjęcie

Regulamin konkursu

Nagrody otrzymują:
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Idą Święta!

Dziecięce problemy