GRY
 
 

Konkurs „Najlepszy tata” – wygraj 1 z 10 zestawów kosmetyków tołpa green men - WYNIKI

Znamy już wyniki konkursu i wiemy już, do kogo trafią zestawy kosmetyków tołpa. Sprawdź, czy jesteś na liście laureatów.

Tata z małą dziewczynką puszcza bańki
fot. Fotolia
Zestawy kosmetyków tołpa wygrywają:

1. Paulina L. (Topólka)
2. Natalia W. (Bydgoszcz)
3. Katarzyna K. (Olkusz)
4. Bożena D. (Boguchwała)
5. Monika N. (Poznań)
6. Magdalena Ś. (Piła)
7. Sylwia W. (Krynki)
8. Anna R. (Józefów)
9. Magdalena G. (Płock)
10. Małgorzata W. (Hel)


Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do śledzenia naszej strony. Już wkrótce nowe konkursy.
***


Przytuli w nocy, gdy przyśni się koszmar, obroni przed psem sąsiadów i kolegą z przedszkola, naprawi zepsutą lalką czy samochodzik, zbuduje domek na drzewie i huśtawkę na podwórku, weźmie na ręce, kiedy małe nóżki nie dają rady już iść. Tata – pierwszy superbohater w naszym życiu, wzór tego, jaki powinien być mężczyzna, mąż i ojciec. 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca, ale każda okazja jest dobra, by podziękować tacie za to, że po prostu jest. Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 10 zestawów kosmetyków tołpa green men – idealnych dla supertaty.

Nagrody

10 x zestaw kosmetyków tołpa green men. W skład każdego zestawy wchodzi:
 

tołpa green men – kosmetyki dla prawdziwych mężczyzn

Czasy, kiedy mężczyźnie do codziennej pielęgnacji wystarczała kostka mydła i żyletka, już dawno minęły. Dziś wiemy, że prawdziwy mężczyzna, to zadbany mężczyzna. Naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom panów wychodzi tołpa z nową linią kosmetyków dla mężczyzn green men. To produkty wykorzystujące znane, ale nie do końca doceniane właściwości roślin. Wśród najważniejszych składników nowej linii znajduje się trawa cytrynowa, która odświeża i orzeźwia męską skórę, anyż, żeń-szeń i mięta. Rośliny zostały połączone w taki sposób, by wzajemnie się uzupełniały i wzmacniały swoje działanie.
Kosmetyki z nowej linii tołpa green men zapewniają męskiej skórze całościową pielęgnację: oczyszczającą, matującą, po goleniu, nawilżającą i przeciwzmarszczkową. Kosmetyki mają delikatne, ale męskie zapachy i nowoczesne receptury. Nie zawierają alergenów, SLE-ów, PEG-ów, oleju parafinowego, parabenów i donorów formaldehydu. Kosmetyki zostały zamknięte w poręcznych opakowaniach, które z pewnością przypadną do gustu panom, a w dodatku są przyjazne dla środowiska.
Doładuj
Przeładuj