mama, niemowlę

Konkurs "Dobre rady"

Napisz na forum najbardziej absurdalną radę, jaką usłyszałaś na temat pielęgnowania i wychowania dziecka i wygraj książkę "Macierzyństwo to łatwizna…". Konkurs zakończony!
mama, niemowlę
Podajemy listę 10 laureatów konkursu, których przytoczone na forum "dobre" rady wywarły na Redakcji największe wrażenie:
1. ania_2288
2. xmagda
3. ewavX76
4. leoniu
5. magdus8
6. Madzialena81
7. anita34
8. mamakarolka
9. Lullaby
10. aniasz8206

Zwycięzcy otrzymują książkę autorstwa Claudine Wolk "Macierzyństwo to łatwizna… i inne kłamstwa, które słyszą świeżo upieczone mamy".

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
Redakcja
Zauważyłaś, że od kiedy twoje maleństwo jest na świecie, krąg doradców z dziedziny pielęgnowania i wychowania dzieci powiększa się z każdym dniem? Należą zresztą do niego nie tylko twoi najbliżsi, ale również przypadkowi ludzie spieszący z „dobrą radą”, której najczęściej wcale nie potrzebujesz. Gdybyś miała sobie teraz przypomnieć najbardziej absurdalną radę, jaką usłyszałaś, to jakby ona brzmiała? Odpowiedź zamieść na forum mamacafe.pl.

Do zdobycia 10 książek autorstwa Claudine Wolk "Macierzyństwo to łatwizna… i inne kłamstwa, które słyszą świeżo upieczone mamy" (więcej o nagrodzie czytaj obok).

O książce:
Dowiedz się prawdy na temat blasków i cieni bycia matką — z książki okraszonej sporą dawką humoru i górą bezcennych, niezwykle praktycznych porad. Oddzielaj mity od faktów. Bądź świadoma tego, co jest najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka. Zostań Matką Roku, nie przestając być jednocześnie sobą i nie rezygnując całkowicie ze swojego dotychczasowego życia. Kiedy Ty jesteś szczęśliwa, szczęśliwa jest też Twoja pociecha!

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie >>
Konkurs trwa od 24 sierpnia do 7 września 2009 roku.


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Dobre rady" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych wypowiedzi, których autorzy otrzymają książki "Macierzyństwo to łatwizna… i inne kłamstwa, które słyszą świeżo upieczone mamy".
3. Wypowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 24 sierpnia do 7 września 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 11 września 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych na forumową skrzynkę redakcyjną, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi treściami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor konkursu:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj