GRY
 
 

Konkurs "Najlepsze miejsca dla dzieci w Polsce"

Weź udział w naszym konkursie "Najlepsze miejsca dla dzieci w Polsce". Napisz, jakie miejsce z atrakcjami dla dzieci warto dodać do naszej Mapy atrakcji i dlaczego. Do wygrania 3 świetne nagrody marki Smiki: sterowany samochód, mata-perkusja i zestaw: wózek na zakupy.

dzieci kąpią się w basenie
fot. fotolia.com
Wakacje to doskonały czas, żeby razem z dziećmi odkrywać nowe, świetne miejsca. Mnóstwo interesujących propozycji znajdziesz na naszej Mapie atrakcji, ale na pewno są jeszcze takie miejsca, o których warto wspomnieć. Opowiedz o swojej ulubionej miejscówce, podziel się z innymi informacją, gdzie warto pojechać z dziećmi. Do wygrania 3 super nagrody dla dzieci od Smyka!

Zadanie konkursowe: 

Zobacz naszą Mapę atrakcji i napisz, jakie ciekawe miejsce w Polsce powinno się w niej jeszcze znaleźć. W kilku zdaniach opisz je i uzasadnij, dlaczego warto właśnie tam pojechać z dzieckiem.
Autorki 3 najciekawszych propozycji zostaną nagrodzone wspaniałymi zabawkami dla dziecka!

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie "Najlepsze miejsca dla dzieci w Polsce", należy zmieścić tekst odpowiedzi konkursowej w wątku konkursowym na forum.
Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Nagrody: wspaniałe zabawki od Smiki!

1. miejsce: samochód zdalnie sterowany

2. miejsce: mata muzyczna: perkusja

3. miejsce: zestaw zakupowy z wózkiem


Konkurs trwa od 14 lipca 2016 r. do 28 lipca 2016 r.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE


Czytaj Regulamin konkursu

Wyłoniliśmy 3 laureatów:
  • brzoza1126 - samochód zdalnie sterowany SMIKI
  • agnesj77 - mata muzyczna perkusja SMIKI
  • ewelinabe91 - zestaw zakupowy z wózkiem SMIKI

Doładuj
Przeładuj