Konkurs Dzieci pytają...

Postacie z bajki Dobranocny ogród rozdane! Sprawdź listę laureatów konkursu.
Drodzy Rodzice!
Wasze odpowiedzi na pytanie konkursowe "Skąd się biorą dzieci?" są bardzo konkretne, wyczerpujące, z pewnością zrozumiałe dla dzieci. A niektóre nawet z ogromną dozą humoru. Jeżeli którykolwiek z rodziców miał wątpliwości, jak odpowiedzieć swojemu dziecku na to pytanie, to wierzymy, że po przeczytaniu postów konkursowych, nie będzie już miał z tym żadnych problemów.

Nagrody główne (czyli 5 zestawów figurek z bajki Dobranocny Ogród wraz z koszulką CBeebies) Redakcja przyznała za następujące odpowiedzi:
dakkar2@wp.pl, tomasam, jajarbinks, GosiaInuszka, *Muszelka*.

Nagrody pocieszenia (10 koszulek CBeebies) trafiają do:
lala82, molik, Androsia, Brzoskwinkaa, Zorro, asiap, marielu, Aga_TM, anetakam0, magdageo.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranej.

Wszyskim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych!


"Skąd się biorą dzieci?"
- to krępujące nas dorosłych pytanie na pewno dziecko już Wam zadało albo niedługo je usłyszycie, drodzy Rodzice. Dlatego w naszym konkursie już dziś możecie zadebiutować i przygotować taką odpowiedź dla swojego dziecka. Oczekujemy na najciekawsze wyjaśnienia tego tematu, mogą być w formie żartobliwej.

Redakcyjne jury wybierze 5 laureatów, którzy otrzymają: zestaw figurek z bajki Dobranocny Ogród wraz z koszulką CBeebies (dla dziecka w wieku 3-4 lat). Mamy również 10 wyróżnień - koszulki CBeebies.Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs Dzieci pytają  >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs Dzieci pytają... zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najciekawszych odpowiedzi, które nagrodzimy zestawem figurek z bajki Dobranocny Ogród i koszulką CBeebies. Przyznamy również 10 wyróżnień.
3. Odpowiedzi na konkursowe pytanie będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 30 maja do 19 czerwca 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 25 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.

Fundatorem nagród jest
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy