GRY
 
 

Konkurs Dzieci pytają...

Postacie z bajki Dobranocny ogród rozdane! Sprawdź listę laureatów konkursu.

Drodzy Rodzice!
Wasze odpowiedzi na pytanie konkursowe "Skąd się biorą dzieci?" są bardzo konkretne, wyczerpujące, z pewnością zrozumiałe dla dzieci. A niektóre nawet z ogromną dozą humoru. Jeżeli którykolwiek z rodziców miał wątpliwości, jak odpowiedzieć swojemu dziecku na to pytanie, to wierzymy, że po przeczytaniu postów konkursowych, nie będzie już miał z tym żadnych problemów.

Nagrody główne (czyli 5 zestawów figurek z bajki Dobranocny Ogród wraz z koszulką CBeebies) Redakcja przyznała za następujące odpowiedzi:
dakkar2@wp.pl, tomasam, jajarbinks, GosiaInuszka, *Muszelka*.

Nagrody pocieszenia (10 koszulek CBeebies) trafiają do:
lala82, molik, Androsia, Brzoskwinkaa, Zorro, asiap, marielu, Aga_TM, anetakam0, magdageo.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranej.

Wszyskim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych!


"Skąd się biorą dzieci?"
- to krępujące nas dorosłych pytanie na pewno dziecko już Wam zadało albo niedługo je usłyszycie, drodzy Rodzice. Dlatego w naszym konkursie już dziś możecie zadebiutować i przygotować taką odpowiedź dla swojego dziecka. Oczekujemy na najciekawsze wyjaśnienia tego tematu, mogą być w formie żartobliwej.

Redakcyjne jury wybierze 5 laureatów, którzy otrzymają: zestaw figurek z bajki Dobranocny Ogród wraz z koszulką CBeebies (dla dziecka w wieku 3-4 lat). Mamy również 10 wyróżnień - koszulki CBeebies.Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs Dzieci pytają  >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs Dzieci pytają... zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najciekawszych odpowiedzi, które nagrodzimy zestawem figurek z bajki Dobranocny Ogród i koszulką CBeebies. Przyznamy również 10 wyróżnień.
3. Odpowiedzi na konkursowe pytanie będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 30 maja do 19 czerwca 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 25 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.

Fundatorem nagród jest
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj