GRY
 
 

Konkurs „Dzieciaki i ich zwierzaki"

Weź udział w naszym konkursie "Dzieciaki i ich zwierzaki" - dodaj zdjęcie, które pasuje do hasła przewodniego konkursu. Do wygrania 3 zestawy: pakiet płyt DVD Agi Bagi i Audiobook Dobry Dinozaur.

konkurs "dzieciaki i ich zwierzaki"
fot. Fotolia
Każdy wie, że zwierzęta są ważne w życiu każdego z nas. Udowodniono, że dziecko wychowywane wśród zwierząt jest bardziej empatyczne, odpowiedzialne itp. Maluch ma alergię na sierść? To nic, pokażcie nam, jak zaprzyjaźnia się na spacerze z motylkiem lub ślimakiem! Pokażcie wasze dziecko i jego pupila - wygrajcie fajną nagrodę!

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego "Dzieciaki i ich zwierzaki".

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Nagrody

3 zestawy: pakiet płyt DVD Agi Bagi i Audiobook Dobry Dinozaur

Konkurs trwa od 01.07.2016 r. do 15.07.2016 r.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE (tu możesz dodać zdjęcie)

Regulamin konkursu
 
Laureatami konkursu zostali:
Doładuj
Przeładuj