GRY
 
 

Konkurs Dziecięce przeboje

W naszym konkursie można było zdobyć super płyty z najlepszymi przebojami dla swoich milusińskich. Konkurs zakończony!

mama, dziecko, kuchnia, śpiewanie
Drodzy Rodzice,
Wszystkie piosenki Waszych dzieciaczków, które zamieściliście na wątku konkursowym są bardzo interesujące i zabawne. Niestety, mogliśmy przyznać nagrody tylko za 10, naszym zdaniem "najlepszych" tekstów.

Dlatego też Redakcja postanowiła nagrodzić płytami z Dziecięcymi przebojami następujące osoby: dakkar2@wp.pl, Basia8212, kamka88, kosania, mikokubo, iura, KarolinaK, pinkmause, da_nutka, Justyna5454.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!


Aby
otrzymać album z "Dziecięcymi przebojami" należy na naszym forum zamieścić tekst piosenki ułożonej samodzielnie przez Wasze dziecko lub przy pomocy rodziców. Tekst powinien max. zawierać 10 wersów. Najbardziej oryginalne piosenki nagrodzimy 10 płytami "Dziecięcych przebojów".

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs Dziecięce przeboje >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!


Zasady konkursu:
1. Konkurs Dziecięce przeboje zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostaną wybrane najładniejsze teksty piosenek, które nagrodzimy płytami "Dziecięce przeboje".
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 30 maja do 25 czerwca 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 30 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj