GRY
 
 

Internauci, głosujcie!
Na wszystkie zdjęcia maluszków, które biorą udział w konkursie "Twoje dziecko na okładce Mamo, To Ja", można zagłosować ekstra. To zabawa dla internautek i internautów. Jeśli spodoba ci się buźka któregoś dziecka, to oddaj swój głos (to nic nie kosztuje!). Zdjęcie, które zbierze najwięcej punktów, wygrywa, a osoba, która je umieściła, otrzyma nagrodę. Chcesz zwiększyć jej szansę na wygraną? Klikaj każdego dnia, bo głosy zliczamy codziennie.
Uwaga! Zwycięzcę wybieramy co miesiąc. Pamiętaj, swój głos możesz oddać raz dziennie!
Nagrody w konkursie

  • Mata edukacyjna Smiki
  • Drewniany stolik interaktywny Smiki

Edukacyjna mata Smiki to doskonałe rozwiązanie dla niemowląt. Wykonana z bezpiecznych materiałów, posiada zróżnicowane faktury, kształty oraz kolory, które wspierają rozwój małego smyka. Mata pobudza dziecięcą wyobraźnię, przyciąga uwagę oraz pomaga poszerzać zdolności motoryczne i manualne. Pozwól swojemu dziecku poznawać świat wszystkimi zmysłami!​

Muzyczny stolik marki Smiki powinien znaleźć się w każdym dziecięcym pokoju. Wykony z drewna i pokryty bezpieczną dla dzieci farbą, posiada wiele interaktywnych i muzycznych elementów. Każdy maluch z radością odkryje zróżnicowane dźwięki uderzając w ksylofon czy bębenek. Doskonale rozwinie także zdolności motoryczne i manualne bawiąc się sorterem czy zębatym kółkami. Zabawa przy muzycznym stoliku nigdy się nie nudzi.

Galeria zgłoszeń