dzieci, komputer, edukacja, nauka, chłopiec, dziewczynka

Konkurs edukacyjny

Zapraszamy wszystkich miłośników Bolka i Lolka oraz Reksia do udziału w naszym konkursie. Do wygrania super nagrody! Konkurs zakończony!
dzieci, komputer, edukacja, nauka, chłopiec, dziewczynka
Drodzy Rodzice,
Oto lista 10 nagrodzonych osób oraz ich "hasła reklamowe" zachęcające do nauki z bohaterami bajek, które przekonały Redakcję najbardziej: leniutka, arczi.po, ataga105, izunia75, jenasiasta, monludki, cappucinko, gaja30, Katjen 27, Violetalola.
Zobacz listę nagrodzonych odpowiedzi >>

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych konkursów!

Redakcja Babyonline.plWeź udział w naszej zabawie, ułóż hasło reklamowe zachęcające dzieci do nauki razem z bohaterami bajek (tj. z Reksiem lub z Bolkiem i Lolkiem). Zamieść swoje hasło reklamowe na naszym forum.


Do zdobycia zestaw gier edukacyjnych ufundowanych przez firmę Aidem Media. Zestaw zawiera 2 gry:
1. Łamigłówki Reksia - Wielki Odkrywca
2. Bolek i Lolek - Moje pierwsze studio plastyczne

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie: Konkurs edukacyjny >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs edukacyjny zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych haseł, które nagrodzimy zestawem gier edukacyjnych.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 12 grudnia do 28 grudnia 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 5 stycznia 2009 i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
7. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
9. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy