mama, noworodek

Konkurs fotograficzny "Wasze pierwsze zdjęcie"

Biorąc udział w naszym konkursie masz szanse wygrać zestaw kosmetyków do pielęgnacji dla siebie i dziecka. Konkurs zakończony!
mama, noworodek
Lista laureatów konkursu:
1. 3misiowie
2. olus15
3. laskotka
4. handziurka
5. falkos22
6. malowanalala
7. katrina7899
8. agusia669
9. ryss
10. ewamysz

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w następnych naszych konkursach.
Redakcja
Zamieść na forum Wasze wspólne pierwsze zdjęcie z dzieckiem i wygraj jeden z 10 zestawów kosmetyków do pielęgnacji dla mamy i dziecka firmy Ziaja.

W skład każdego zestawu wchodzi:
1) Krem do pielęgnacji dzieci i niemowląt już od 1 dnia życia
2) Natłuszczający płyn do kąpieli dla dzieci i niemowląt już od 1 dnia życia
3) Mleczko do ciała dla dzieci i niemowląt od 1 miesiąca życia
4) Szampon dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca życia
5) Żel do zębów dla dzieci bez fluoru od pierwszego ząbka
6) Krem przeciw rozstępom od 4 miesiąca ciąży
7) Masło do ciała ujędrniające po porodzie już od pierwszych dni po porodzie
8) Krem łagodzący 10% D-panthenolu dla mamy i dziecka

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie >>
Konkurs trwa od 16 września do 29 września 2009 roku.

Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!Zasady konkursu:

1. Konkurs "Wasze pierwsze zdjęcie" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają zestaw kosmetyków firmy Ziaja.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 16 września do 29 września 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 2 października 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych na forumową skrzynkę redakcyjną, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi zdjęciami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor konkursu
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (2 oceny)

6.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj