Konkurs Hello Kitty

Konkurs "Hello Kitty" zakończony! Sprawdź, kto wygrał zestawy płyt DVD "Hello Kitty" dla swojego dziecka!
Drodzy Rodzice,
Dziękujemy za nadesłanie tylu zabawnych zdjęć Waszych pociech. Bardzo nas urzekły te kocie stylizacje. Cieszymy się, że mieliście tak wiele ciekawych "makijażowych" pomysłów, które mogliście zaprezentować w tym konkursie.

Wybór zwycięzców był trudny, ale ostatecznie zostają nagrodzone zdjęcia nadesłane przez:
rakastan, Kasiołek, taaga20, juta, magdageo, pcheleczka78, da_nutka, bazyl82, kajanna, fiplon, Maja02, Jola29k, majusia, GosiaInuszka, laurence.

Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach.

Poznaj fantastyczną kotkę Kitty i jej siostrą bliźniaczkę Mimi, które wraz ze swoimi rodzicami mieszkają w uroczym domku. Kitty ma zawsze mnóstwo fajnych pomysłów i z nią nie można się nigdy nudzić!

Bo to najmądrzejszy kot
Zna tysiące gier i psot
Chcesz wesołe życie wieść
Hello Kitty powiedz: Cześć!


Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie Hello Kitty! Prosimy o zamieszczenie na naszym forum zdjęcia swojego dziecka w "kocim makijażu". Makijaż powinien być stylizowany na "koci pyszczek". Mordka kotka może być naturalna lub fantazyjna, bajkowa.
Jury redakcyjne nagrodzi 15 osób za najbardziej oryginalne pomysły. Zwycięzcy otrzymają zestaw dwóch płyt z przygodami kotki Kitty, pt: "Papierowe zabawy" i "Kwitnące Dzień Dobry".

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs Hello Kitty >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs Hello Kitty zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 15 najbardziej oryginalnych zdjęć, które nagrodzimy zestawami dwóch płyt z przygodami Hello Kitty.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 28 maja do 14 czerwca 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 17 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy