niemowlę, klocki, budowla, zabawa

Konkurs Hocki-Klocki

Konkurs zakończony! Książeczki z wierszykami "Hocki-Klocki dla każdego - i małego, i dużego" rozdane!
niemowlę, klocki, budowla, zabawa
Drodzy forumowicze!
Oto lista osób wyróżnionych przez redakcyjne jury za najciekawsze budowle z klocków:
edytakuk, rakastan, pcheleczka78, alexxxx20, agakula3.

Sedecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Redakcja Babyonline.pl


Już sama nazwa książeczki, którą możecie zdobyć w kokursie "Hocki-Klocki dla każdego - i małego, i dużego" autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej, sugeruje temat naszego konkursu. Oczywiście nie może to być nic innego, jak tylko najpiękniejsze budowle z klocków, które powstały z udziałem Waszych pociech!

Z pewnością każdy "szanujący się maluch", w swoim pudełku z zabawkami posiada klocki, z których jest w stanie zbudować prawie wszystko. Wystarczy sfotografować jedną z takich pięknych budowli i zamieścić ją na naszym foto-forum.

Wejdź na foto-forum, by wziąć udział w konkursie: Konkurs Hocki-Klocki >>

Uwaga! Wcześniej prosimy o zalogowanie się na forum Polki.pl. Zdjęcia nadesłane na konkurs, ale bez rejestracji użytkownika nie będą publikowane.


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs Hocki-Klocki zostanie przeprowadzony na foto-forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najwspanialszych budowli, które nagrodzimy książeczkami "Hocki-Klocki dla każdego - i małego, i dużego" Małgorzaty Strzałkowskiej z wyd. Jacek Santorski&Co.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 25 czerwca do 9 lipca 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 11 lipca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy