Konkurs "Jak twórczo bawić się z dzieckiem?" - wyniki

Weź udział w konkursie i wygraj tablet lub jedną z dziesięciu zabawek z serii Friends on the Move.
zabawa dzieci, radość, emocje,
fot. Fotolia
Zwycięzcami w konkursie  "Jak twórczo bawić się z dzieckiem?" są:

Nagroda główna:
ankad21

Nagrody II stopnia:
1. majusia0
2. mama-asialm
3. basia3
4. kowbeata
5. MartaZet
6. egancarz
7. onca22
8. agf
9. anula220
10. niezmienna  
 
Laureatom serdecznie gratulujemy!
Do laureatów w wiadomości na profilu forum zostanie na wysłana informacja z prośbą o podanie adresu, na który zostanie wysłana nagroda.

Zadanie konkursowe:
Podziel się z nami pomysłami na zabawę z dzieckiem. Zamieść zdjęcie pokazujące, jak twórczo bawisz się ze swoim dzieckiem i wygraj super nagrody od dystrybutora interaktywnych zabawek z serii „Friends on the Move”, firmy Wader-Woźniak.

Konkurs trwa od 26 maja do 9 czerwca 2014 r.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie

Nie masz jeszcze konta na forum? Zarejestruj się tutaj!

Nagrody:


 
Zabawki z serii Friends on the Move™ produkowane są z wysokiej jakości miękkiego tworzywa.  Elementy zestawu nie odkształcają się w czasie zabawy, nie wchłaniają wody, a dodatkowo są odporne na działanie promieni słonecznych (kolory nie blakną, a grafika nie traci wyrazistości), dzięki czemu doskonale sprawdzają się w czasie zabawy zarówno w domu, jak i na podwórku czy w wodzie.
W serii zabawek Friends on the Move™ dostępne są pojedyncze autka oraz zestawy, takie jak: dom, zamek, policja, stacja benzynowa, farma, straż pożarna. Zestawy można ze sobą łączyć, budując całe miasteczko! Duże elementy i elastyczny, miękki materiał, sprawiają, że są one bezpieczne nawet dla najmłodszych.
Dodatkowo dzięki pobraniu darmowej aplikacji na telefon czy tablet dzieci mogą zobaczyć przyjaciół w ruchu i zmieniać kolory ich pojazdów. Patrz poniżej:Dystrybutorem zabawek z serii „Friends on the Move” w Polsce jest


Regulamin konkursu >>

Ocena (4 oceny)

4.5
Więcej:
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Idą Święta!

Dziecięce problemy