GRY
 
 

Konkurs "Kto powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?"

Weź udział w naszym konkursie: "Jaki zwierzak powinien dołączyć do Ubranek-otulanek i dlaczego?". W drużynie są już słoń, małpka, kotek, króliczek, smok i mały dinozaur. Kogoś brakuje? Napisz nam o tym! Do wygrania 3 Ubranka-otulanka z dedykacją od Anny Dereszowskiej.

Anna Dereszowska
fot. materiały prasowe
Maluchy kochają pluszaki, chcą z nimi spać, bawić się i zabierać wszędzie ze sobą. Ubranka-otulanka to sprytne zabawki, w których można ukryć butelkę albo bidon.
W drużynie Otulanek (www.ubrankootulanko.pl) jest 6 postaci: królik Kicuś, kotek Łasuś, małpka Fikuś, smok Giguś, dinozaur Luluś i słonik Feluś.
Jeżeli uważasz, że kogoś brakuje, weź udział w konkursie i napisz nam o tym!

Zadanie konkursowe:

Obejrzyj zdjęcia Ubranek-otulanek (znajdziesz je poniżej) i napisz, jakiego zwierzaka dodałabyś do kolekcji – i dlaczego.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Nagrody: Ubranko-otulanko dla Twojego dziecka

Nagrodą w konkursie jest jedno z 3 Ubranek-otulanek ze specjalną dedykacją od Anny Dereszowskiej!

Obejrzyj filmik z Anną Dereszowską i Otulankami: 


Konkurs trwa od 14 lipca 2016 do 28 lipca 2016.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę). 

Dinozaur Luluś

Małpka Fikuś
 
Smok Giguś

Królik Kicuś

Słonik Feluś
 
Kotek Łasuś


Uwaga! Czytaj regulamin konkursu!

Wyłoniliśmy 3 laureatów:
  • goosiak48
  • Lineczka192
  • margo34
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Doładuj
Przeładuj