rysować, dziecko, dziewczynka

Konkurs "Jesienne malowanki"

Namaluj z dzieckiem naszą Polską Złotą Jesień i wygraj atrakcyjne nagrody od Mini Mini. Konkurs zakończony!
rysować, dziecko, dziewczynka
Lista laureatów konkursu:
1. joanna zaborska
2. tateko
3. lucunkas
4. jemilia
5. asiamarysia
6. tozy
7. trojaczki
8. malangr
9. GosiaInuszka

Zobacz nagrodzone zdjęcia »


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
Redakcja
Jesień to przepiękna pora roku. Ileż ona ma w sobie barw, ekspresji...
Spróbujcie z dzieckiem wyrazić jej piękno na obrazku. Namalujcie w jaki sposób widzicie naszą Polską Złotą Jesień. Obrazek może być wykonany w dowolnej technice. Jego zdjęcie zamieść na forum mamacafe.pl w galerii konkursowej.
Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie »
Konkurs trwa od 12 do 26 października 2009 roku.

Na najpiękniejsze prace czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Mini Mini:
- 3 pufki
- 3 poduszeczki-rybki
- 3 płyty z muzyką "Brzechwa by Kilersi"
Zdjęcia nagród w galerii obok. Nagrody będą przyznawane losowo.


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Jesienne malowanki" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 9 najlepszych prac, których autorzy otrzymają nagrody ufundowane przez Mini Mini (pufki, poduszki-rybki lub płyty z muzyką).
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 12 października do 26 października 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 30 października 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych na forumową skrzynkę redakcyjną, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi pracami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Prace, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor konkursu
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj