dziecko, motyl, ekologia

Konkurs "Jestem za EKO"

Pokaż nam jacy jesteście EKO i wygraj naturalne ubranka dla dziecka z serii Natural Kids. Konkurs zakończony!
dziecko, motyl, ekologia
Lista laureatów konkursu:
1. edytakuk
2. tedesca1
3. moniau
4. GosiaInuszka
5. anita34

Zobacz nagrodzone zdjęcia »

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
RedakcjaCoraz więcej w dzisiejszych czasach mówi się o ekologicznej żywności, zdrowym trybie życia, sortowaniu śmieci czy rezygnacji z samochodu na korzyść roweru. Jednak co tak naprawdę dla Ciebie oznacza bycie "zieloną" mamą? W jaki sposób uczysz swojego dziecka, że warto być EKO?

Zadanie konkursowe: Zamieść na foto-forum mamacafe.pl zdjęcie + krótką notkę, która będzie odpowiedzią na pytanie: "Moja rodzina jest EKO, bo..." (komentarz uzasadniający, dlaczego na zamieszczonym zdjęciu jesteście EKO).

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie »
Konkurs trwa od 23 października do 6 listopada 2009 roku.

Do zdobycia: 5 sztuk bluzek z długim rękawem - Myszka lub Małpka - DESIGN HEROES (z serii Natural Kids) kolekcji holenderskiej artystki Loeke Look. Rozmiar do wyboru (zdjęcia nagród w galerii obok):
  * 1-2 lata - 86/92 cm
  * 2/3 lata - 92/98 cm
  * 3/4 lata - 98/104 cm
  * 4/6 lat - 104/116 cm
Zobacz, co jeszcze design and organic możesz mieć dla swojego maluszka »


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Jestem za EKO" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają bluzeczki dla dziecka z serii Natural Kids.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 23 października do 6 listopada 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 10 listopada 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych na forumową skrzynkę redakcyjną, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi zdjęciami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor konkursu
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj