Konkurs "Kanguromania"

W związku ze startem kampanii społecznej promującej noszenie dzieci w chustach "Kanguromania", ogłaszamy konkurs! Konkurs zakończony!

Wyniki konkursu "Kanguromania"


I miejsce
(szkolenie z chustonoszenia o wartości 199 PLN w dowolnym z miast dostępnych na stronie www.kanaguromania.pl) otrzymują:
- nator1 (post nr 28)
- Aleks21 (post nr 49)

II miejsce (chustę do noszenia dziecka o wartości 150 PLN) otrzymują:
- mamaalka (post nr 17)
- horsa (post nr 60)

III miejsce (bon rabatowy na zakupy dla malucha o wartości 100 PLN) otrzymują:
- ajulitka (post nr 11)
- Katjen27 (post nr 64)

IV miejsce (duży kalendarz Kanguromania.pl na rok 2010 o wartości 80 PLN) otrzymują:
- pimpek12 (post nr 13)
- leoniu (post nr 15)

V miejsce (zestaw zdrowej żywności dla kobiet o wartości 40 PLN) otrzymują:
- anna-w (post nr 40)
- dakkar2 (post nr 59)


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
Redakcja

Nagrody:

- I miejsce: dwa szkolenia z chustonoszenia o wartości 199 PLN w dowolnym z miast dostępnych na stronie www.kanaguromania.pl zakładka przebieg kampanii
- II miejsce: dwie chusty do noszenia dziecka o wartości 150 PLN
- III miejsce: dwa bony rabatowe na zakupy dla Twojego malucha o wartości 100 PLN
- IV miejsce: dwa duże kalendarze Kanguromania.pl na rok 2010 o wartości 80 PLN
- V miejsce: zestaw zdrowej żywności dla kobiet o wartości 40 PLN

Dla kogo:
Szkolenia - kobiety w ciąży, kobiety z niemowlakiem (do 1 roku życia). W szkoleniu możesz uczestniczyć z całą rodziną. Przygotowaliśmy atrakcje dla Twojego partnera i rodzeństwa Twojego malucha. Szkolenie prowadzone przez lekarzy, psychologów i trenerów chustonoszenia. Więcej szczegółów na stronie www.kanguromania.pl w dziale warsztaty.

Pozostałe upominki - dla każdego.

Nagrody zostaną rozlosowane wśród osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie: "Dlaczego Twoim zdaniem chustonoszenie jest korzystne dla niemowlaka?" (max. 200 znaków). Odpowiedź zamieść na forum mamacafe.pl. Podpowiedzi do zapytania znajdziesz na stronie kampanii www.kanguromania.pl.
Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie »
Konkurs trwa od 19 października do 2 listopada 2009 roku.


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Kanguromania" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 9 najlepszych odpowiedzi, których autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl oraz sponsora nagród.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 19 października do 2 listopada 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 10 listopada 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Nagrody nie ulegają zamianie na równoważną kwotę finansową.
8. W konkursie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie.
9. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych na forumową skrzynkę redakcyjną, tracą prawo do nagrody.
10. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi treściami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
11. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
12. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
13. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj