GRY
 
 

Konkurs "Kolorowe pisanki"

Ogłaszamy konkurs na najładniejszą pisankę! Do zdobycia płyty zawierające gry logiczne i zręcznościowe dla dzieci. Konkurs zakończony!

pisanki, wielkanoc
Lista laureatów konkursu:

1. GosiaInuszka
2. sampo21
3. poziomka77
4. kejti9
5. agulda
6. amie7
7. antomi
8. paputek77
9. pieszczany
10. paula_pp
11. kachna1111
12. pola731
13. tomasam
14. arczi.po
15. tooj
16. AnnaM
17. moniau
18. becia1973
19. olcia1976
20. isia
21. Miranda
22. magdalenka26
23. rakastan
24. betitunia
25. Makaki

Zobacz nagrodzone pisanki »

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.
RedakcjaŚwięta Wielkanocne tuż tuż, więc najwyższa pora wziąć się za malowanie jaj! Kiedy już zrobicie razem z dzieckiem swoją pisankę (wykonaną dowolną techniką), zamieść jej zdjęcie na naszym forum.

Do wygrania 25 płyt z grami komputerowymi "Graj z nami". Każda płyta zawiera sześć fantastycznych i wciągających gier dla każdego, bez względu na wiek (opis gry w Czytaj więcej):
1. Leśne opowieści
2. Wesołe akwarium
3. Geograficzna strzelnica
4. Kosmiczna rodzina
5. Wielka wyprawa zwierząt
6. Kapitan Kosmosik


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs "Kolorowe pisanki" >>

Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Kolorowe pisanki" zostanie przeprowadzony na foto-forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 25 najlepszych zdjęć, które nagrodzimy grami komputerowymi "Graj z nami" cz. 1.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje niezwiązane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 27 marca do 13 kwietnia 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 16 kwietnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami. Zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
11. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
12. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj