GRY
 
 

Konkurs Kolorowe sny

Konkurs zakończony! Sprawdź, czy udało Ci się zdobyć książeczkę o przygodach Smacznych Misiów!

maluch, mama, sen
Drodzy Rodzice!
Dziękujemy zz udział w konkursie i wszystkie kolorowe sny, które zamieściliście na naszym forum. Redakcja postanowiła nagrodzić następujące osoby: GosiaInuszka, Kasiołek, malutka441, cohenna, lala82, tomasam, rakastan, sampo21, antomi, anetakam0.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na naszym portalu!

Pozdrawiamy


Sen jest niezwykłą podróżą w baśniowy świat wyobraźni. Nasze samopoczucie rano zależy głównie od tego, jaki był nasz sen. Te kolorowe pozytywnie nastrajają i dodają nam energii na cały dzień.

Aby wziąć udział w konkursie należy w interesujący sposób opisać kolorowy sen swojego dziecka, lub też swój najpiękniejszy sen z dzieciństwa (jeżeli jeszcze taki pamiętacie :-)). Do zdobycia jedna z 10 książeczek Marty Łosiak "Sny Smacznych Misiów" z wyd. AMEA.

"Sny Smacznych Misiów" autorstwa Marty Łosiak to kolejna książeczka o przygodach trzech sympatycznych małych misiów. Tym razem dowiemy się, o czym Smaczne Misie śnią, jakie są ich marzenia, jak chciałyby się bawić i co jest dla nich najważniejsze.


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs Kolorowe sny >>


Zasady konkursu:
1. Konkurs Kolorowe sny zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najpiękniejszych snów, które nagrodzimy książeczkami z wyd. AMEA.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 15 maja do 3 czerwca 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 6 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj