GRY
 
 

Konkurs Król Maciuś Pierwszy

Weź udział w konkursie i wygraj dla swojego dziecka atrakcyjne nagrody z bohaterami z filmu "Król Maciuś Pierwszy".

Drodzy Rodzice,
Dziękujemy za wszystkie małe i duże postulaty zamieszczone na naszym wątku konkursowym. Pozostaje nam tylko życzyć, aby spełniły się wszystkie (bez wyjątku ).
Nagrody w postaci gry komputerowej, koszulki i zeszytu z bohaterami z filmu "Król Maciuś Pierwszy" otrzymują:
mamaSylwia, mrufka100, KarolinaK, maria83, patrynea, crayon, marzenka77, dzo83, migotka69, malflu, Marynek, Jola29k, ataga105, jenasiasta, ewelka51, laurence, gaja30, ewe0005, pinkmause, akiram.


Serdecznie gratulujemy wygranych i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!Dawno, dawno temu żył sobie chłopiec o imieniu Maciuś, który miał zostać królem. Był jeszcze bardzo mały i ledwo mógł dosięgnąć tronu, więc na swojej drodze wciąż napotykał nowe przeszkody. Maciuś pragnął najbardziej, żeby wszystkie dzieci w jego państwie były szczęśliwe. Mały król rozkazał zapisać wszystkie marzenia i postulaty dzieci. Niektóre z nich chciały trzymać w domu gołębie, inne psa i żeby każde dziecko miało zegarek i żeby wolno było telefonować i samochodem jeździć do szkoły. Żeby co dzień był śmigus. I prima aprilis. I tłusty czwartek. A, i żeby każdemu dziecku wolno było raz na miesiąc stłuc szybę, żeby nie było dyktanda, żeby dorośli chodzili do szkoły i żeby dzieci miały więcej kieszeni... Ach, życzeń było co niemiara! Pewnego dnia Maciuś usiadł na tronie i zaczął głowić się, które marzenia i jak spełnić.

Wypisz wraz z dzieckiem inne postulaty i przedstaw je na forum. Mali autorzy najciekawszych pomysłów zostaną nagrodzeni po królewsku. Wejdź na forum >>

Do zdobycia 20 zestawów nagród: gry komputerowe, koszulki i zeszyty z bohaterami z filmu "Król Maciuś Pierwszy".
Nagrody w postaci gier komputerowych ufundowała firma Aidem Media


Maciuś rządzi w kinach od 3 października!


Już teraz możesz odwiedzić z dzieckiem Królestwo Maciusia na www.krolmacius.com.pl.

Zasady konkursu:
1. Konkurs Król Maciuś Pierwszy zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostaną wybrane najciekawsze odpowiedzi, które nagrodzimy zestawami nagród.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 15 września do 29 września 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 3 października i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
11. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj