GRY
 
 

Konkurs "Mały spacerowicz, mały odkrywca"

Weź udział w naszym konkursie "Mały spacerowicz, mały odkrywca" - dodaj zdjęcie, które pasuje do hasła przewodniego konkursu. Do wygrania 3 znikopisy automatyczne.

Rodzice spacerują z dziećmi i odkrywają świat
fot. Fotolia
Dziecko na spacerze to widok często spotykany. Noworodek i niemowlak w wózku z mamą to coś zupełnie różnego od kilkulatka samodzielnie pokonującego drogę na własnych nóżkach. Taki smyk odkrywa świat, który jest kolorowy i pełen ciekawych zjawisk. Często zachwytem nad zwykłą biedronką zaraża też rodziców i pokazuje im rzeczy, których na codzień często nie zauważają. Pokażcie nam wasz spacer z dzieckiem małym odkrywcą - wygrajcie fajną nagrodę!

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego "Mały spacerowicz, mały odkrywca".

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Nagroda

                         
3 znikopisy automatyczne marki Smiki

Więcej informacji na temat nagród w naszym katalogu produktów dla dzieci:

Konkurs trwa od 03.06.2016 r. do 17.06.2016 r.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE (tu możesz dodać zdjęcie)

Regulamin konkursu

Mamy już wyniki konkursu!
Laureatami zostały użytkowniczki:
MamaPatryka
bamfarfe22
krawczyk_88

Zwycięzcom gratulujemy!

Doładuj
Przeładuj