córka, płec dziecka

Konkurs Mama-singielka

Konkurs zakończony!!! Książki "Samotna mama i seks" Sharon McKenna rozdane.
córka, płec dziecka
Kochane mamy,
To rzeczywiście smutne, że temat samotnych mam w naszym społeczeństwie wciąż należy jeszcze do tematów tabu. Mamy nadzieję, że małe zainteresowanie tym konkursem wynika z faktu, że mam samotnie wychowujących dzieci jest mało, choć statystyki wcale tego nie potwierdzają...
Osoby, którym Redakcja postanowiła przynać książki "Samotna mama i seks" Sharon McKenna, to:
blond_dorotka, kamka88, Cikitusia, GosiaInuszka oraz darma.

Ps. Być może historia opowiedziana przez darmę nie jest zabawna, ale uznaliśmy, że książka powinna trafić również w jej ręce.


Już dziś w naszym konkursie możecie wygrać książkę o tym, jak się umawiać, przyjaźnić, budować związki. "Samotna mama i seks" autorstwa Sharon McKenna, pomaga radykalnie zmienić spojrzenie na samotne macierzyństwo, uczy, jak radzić sobie z kompleksami i pokonywać trudności. Pozwala niedocenianej i przytłoczonej obowiązkami mamie ponownie odkryć uroki kobiecości wzbogacone o mądrość macierzyństwa i doświadczenie życiowe (więcej na temat książki czytaj w tekście obok).

Aby zdobyć książkę "Samotna mama i seks", wystarczy wejść na nasze forum i opowiedzieć najśmieszniejszą sytuację, jaka się Wam przytrafiła, związaną z samotnym macierzyństwem. Pięć najbardziej zabawnych opowieści nagodzimy książką Sharon McKenna "Samotna mama i seks".

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie: Konkurs Mama-singielka  >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs Mama-singielka zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najbardziej zabawnych opowieści, które nagrodzimy książkami Sharon McKenna "Samotna mama i seks".
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 1 lipca do 14 lipca 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 17 lipca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy