GRY
 
 

Konkurs "Mamo, będę Gwiazdą!"

Nagraj swoją pociechę podczas jej popisu wokalnego bądź tanecznego i wygraj płytę z największymi dziecięcymi przebojami. Konkurs zakończony!

dziecko, dziewczynka, gitara, grać
Lista laureatów konkursu:
1. martynkaf
2. klo196
3. horsa
4. lizzie
5. czowgi
6. anidar
7. erdena
8. betitunia
9. kasiarach
10. grasuw

Zobacz nagrodzone filmiki »

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
Redakcja
Pierwsze występy dziecka na "domowej" scenie zawsze budzą ogromne emocje nie tylko wśród dumnych rodziców, ale i całej rodziny. Nagraj swoją pociechę podczas jednego z takich solowych występów (tanecznych bądź wokalnych) i zamieść video w serwisie www.telepolki.pl.

Do zdobycia jedna z 10 płyt z największymi dziecięcymi przebojami "Dziecięce przeboje 3", zawierająca utwory z repertuaru Arki Noego czy Fasolek, które zapewnią dobrą zabawę wszystkim maluchom i ich rodzicom (więcej o płycie czytaj obok).

Wejdź na telepolki.pl, by wziąć udział w konkursie »
Konkurs trwa od 10 do 24 listopada 2009 roku.


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:

1. Konkurs "Mamo, będę Gwiazdą!" zostanie przeprowadzony na serwisie telepolki.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych video, których autorzy otrzymają płyty "Dziecięce przeboje 3".
3. Video będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 10 do 23 listopada 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 30 listopada 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na www.ja.w.polki.pl, z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych na skrzynkę redakcyjną na www.ja.w.polki.pl, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi nagraniami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Wideo, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj