Pokaż, jak bawisz się z dzieckiem i wygraj jeden z zestawów LEGO Duplo

Spróbuj przypomnieć sobie ulubioną zabawę z dzieciństwa… jest ich sporo, prawda? Trzepak, skakanka, gra w klasy. W deszczowe dni tez nie można było narzekać – namiot z koców czy kapsle to był przecież chleb powszedni pochmurnych dni. Twoje dziecko do tych wspomnień będzie mogło śmiało dopisać zabawę Duplo. Wystarczy ze weźmiesz udział w konkursie i zgarniesz jeden z zestawów klocków.
Lego Duplo
fot. LEGO DUPLO
Wspólna zabawa to jedna z najlepszych rzeczy jaką możesz dać swojemu dziecku. Jeśli nie sama zabawa, to na pewno emocje z nią związane pozostaną w pamięci twojego malucha na zawsze. I o ile więź jaka się między wami utrwala jest bezcenna i nieoceniona, warto zatroszczyć się również o to, żeby to, czym się bawimy, dawało nam nieograniczone możliwości.

Granica to wyobraźnia

Zestawy LEGO Duplo to skarbnica pomysłów na wspólne zabawy. Nie tylko we wspomniane, deszczowe dni. Klocki możecie zabrać w podróż, wynieść do ogrodu czy mieszać w obrębie różnych zestawów. To, jak wykorzystacie potencjał Duplo zależy tylko od was. Może tym razem wspólnie urządzicie pościg za groźnym bandytą? Albo rozwiążecie zagadkę kryminalną? To zależy tylko od was. Do wygrania w konkursie jest bowiem 10. zestawów z serii LEGO Duplo Posterunek Policji. Wystarczy, ze podeślesz zdjęcie, na którym pokażesz nam jak bawicie się klockami LEGO Duplo!

Tymczasem na komisariacie

Zestaw policyjny, to nie lada gratka nie tylko dla chłopców! Każdy przedszkolak (i ty rodzicu również) znajdzie przyjemność w tworzeniu historyjek i odgrywaniu ról na własnoręcznie zbudowanym posterunku policji. Wspólnie pomóżcie funkcjonariuszom wyruszyć do akcji radiowozem z migającym kogutem i syreną. Złapcie złodziejaszka, który ucieka z pączkami skradzionymi policjantowi! Potem zabierzcie aresztowanego złoczyńcę na posterunek i zamknijcie bezpiecznie w celi więziennej… Albo wymyślcie zupełnie inny, własny scenariusz zabawy.

Do wygrania 10 zestawów Posterunek policji. Podeślij wasze zdjęcie i wygraj jeden z nich.


 

Materiał powstał przy współpracy z: LEGO DUPLO

 
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Pierwsza pomoc

Kącik porad