marko
fot. Marko

Konkurs: wygraj stylowe akcesoria do karmienia!

Wymień 3 najważniejsze dla ciebie rzeczy związane z opieką i pielęgnacją dziecka i wygraj akcesoria do karmienia: butelkę Nanobébé i mikrofalowy sterylizator parowy.
marko
fot. Marko


Jako mama, doskonale wiesz, że najlepszą rzeczą, jaką możesz dać swemu dziecku, jest Twój naturalny pokarm. To właśnie w nim znajdują się najważniejsze składniki odżywcze. Zdarzają się jednak sytuacje, w których nie masz możliwości, aby podać maluszkowi mleko bezpośrednio z piersi. Na przykład wtedy, gdy musisz wrócić do pracy, masz nawał mleczny lub problem z laktacją. Wówczas optymalną opcją jest odciąganie pokarmu. A, jak wiadomo najlepiej jest wtedy, gdy robi się to szybko, wygodnie w sterylnych warunkach. Jeśli chcesz, aby karmienie maluszka było prostsze niż kiedykolwiek? Weź udział w naszym konkursie i wygraj stylowe akcesoria do karmienia, które ułatwią Ci życie!

Wygraj akcesoria dla dziecka

Opieka nad dzieckiem to praca na pełen etat, ale jednocześnie niezwykła przygoda. Opiekując się maluszkiem, musisz nieustannie dbać o jego potrzeby żywieniowe, zdrowy sen, czyste ubranka oraz zabiegi pielęgnacyjne. Wiele z tych rzeczy z czasem zaczniesz robić instynktownie, ale z pewnością są czynności, które sprawiają Ci wyjątkową radość lub takie, które są dla Ciebie priorytetem. Chcesz wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody? Wymień 3 najważniejsze dla ciebie rzeczy związane z opieką i pielęgnacją dziecka. Odpowiedź uzasadnij.

Nagrody

  • Butelka do karmienia Nanobébé – dzięki unikalnej geometrii mleko równomiernie wypełnia wnętrze butelki, co pozwala na 2 razy szybsze ogrzanie oraz schłodzenie pokarmu. Skrócenie tych procesów redukuje namnażanie bakterii oraz pozwala na zachowanie wartości odżywczych zawartych w mleku.  Równocześnie zapobiega powstawaniu tzw. gorących punktów, które mogłyby zaszkodzić dziecku. Konstrukcja butelek Nanobébé pozwala na łatwe układanie ich jedna na drugiej - w stos, co pomaga zaoszczędzić miejsce w lodówce lub zamrażarce oraz śledzić kolejność naprzemiennego odciągania mleka. Dodatkowo nowatorski design produktu przypominający kształt piersi, pozwala dziecku utrzymać butelkę oraz samodzielnie spożywać pokarm o wiele szybciej niż w przypadku tradycyjnych butelek. W zestawie zawarty jest adapter, dzięki któremu możesz pompować mleko bezpośrednio do butelki, a następnie przechowywać ją w zamrażarce lub lodówce.
  • Mikrofalowy sterylizator parowy do butelek + smoczek uspokajający Flexy – dzięki niemu masz pewność, że akcesoria do karmienia Twojego dziecka są bezpieczne i wolne od zarazków. Ten sterylizator eliminuje 99,9% bakterii obecnych w gospodarstwie domowym w ciągu zaledwie czterech minut, a przy zamkniętej pokrywie jego zawartość pozostaje sterylna przez 24 godziny. Dzięki temu można sterylizować butelki przed snem i budzić się rano mając butelki wysterylizowane i gotowe do użycia. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas i energię.  Wraz ze sterylizatorem otrzymasz wyjątkowy smoczek uspokajający Flexy. Jego unikalny kształt zapewnia zdrowy rozwój jamy ustnej. Jednoczęściowa, silikonowa konstrukcja spełnia wytyczne American Academy of Pediatrics dla noworodków.Dowiedz się więcej na temat kolekcji: Nanobébé

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Materiał powstał we współpracy z: Marko

Zobacz także

Popularne tematy