rodzina, choinka, święta

Konkurs "Moda pod choinkę"

Weź udział w naszym konkursie i sama zdecyduj, jaką nagrodę chcesz wygrać. Do zdobycia zestawy ubrań dla mamy, taty i książki dla dziecka. Konkurs zakończony!
rodzina, choinka, święta
Oto laureaci konkursu "Moda pod choinkę":
dandinka, rakastan, GosiaInuszka, Deyotka, agawa78.
Zwycięzcy otrzymują wybrane przez siebie zestawy ubrań dla mamy i taty oraz książeczki dla dziecka.

Zobacz zwycięskie zdjęcia >>

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach!

Redakcja


Święta tuż tuż... Wkrótce świąteczna atmosfera na dobre zagości w naszych domach. A któż z nas potrafi wyobrazić sobie Święta Bożego Narodzenia bez choinki?! Pięknie ubrana, kolorowa, błyszcząca jest jednym z symboli tych Świąt!

Dlatego też choinka jest motywem przewodnim naszego konkursu. Wklejcie w naszej foto-galerii świąteczne zdjęcie całej Waszej rodziny, koniecznie przy choince! Do zdobycia atrakcyjne nagrody dla mamy, taty i dziecka.

Uwaga! Zamieszczane zdjęcia mogą pochodzić z zeszłorocznych Świąt Bożego Narodzenia, bądź też z lat ubiegłych (zdjęcia nie muszą być stworzone specjalnie na potrzeby tego konkursu).


W naszym konkursie to Ty decydujesz, o jakie nagrody walczysz! Do wygrania 5 zestawów nagród, które sam/sama wybierasz. W skład każdego zestawu wchodzi:
1. Nagrody dla mamy (do wyboru spośród 5 zestawów)
2. Nagrody dla taty (do wyboru spośród 5 zestawów)
3. Zestaw książeczek dla dziecka
Przy zamieszczaniu zdjęcia w wątku konkursowym, prosimy o podanie wybranego przez siebie numeru zestawu dla mamy i taty, który chcesz wygrać (zdjęcia nagród w galerii obok).
Uwaga! Ubrania zaprezentowane w galeriach są jedynie przykładowymi zdjęciami konkretnych modeli, a kolor ubrań do wygrania znajduje się w opisie pod zdjęciem.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs "Moda pod choinkę" >>Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Moda pod choinkę" zostanie przeprowadzony na foto-forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najlepszych zdjęć, które nagrodzimy zestawami nagród.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 28 listopada do 14 grudnia 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 16 grudnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy kurierem po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami. Zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
11. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
12. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor nagród dla mamy:Sponsor nagród dla taty:
Sponsor nagród dla dziecka:


Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy