GRY
 
 

Konkurs "Mój idealny jadłospis"

Idealny jadłospis przyszłej mamy, czyli co jeść i pić w czasie ciąży? Weź udział w konkursie i zdobądź atrakcyjne nagrody! Konkurs zakończony!

kobieta, ciąża, woda, szklanka
Oto lista laureatów konkursu:

1. moniau
2. androsia
3. fantazja23
4. asiap57
5. polkaXpl

Wejdź i czytaj nagrodzone posty >>>


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszmy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.
Redakcja


Zadanie konkursowe:
Z pewnością odkąd dowiedziałaś się, że nosisz w sobie nowe życie postanowiłaś bardziej o siebie dbać. Dobrze skomponowana dieta to podstawa, przecież przez dziewięć miesięcy ciąży Ty i dziecko jadacie ze wspólnego talerza.
To, jak się teraz odżywiasz: jadasz warzywa i owoce, ciemne pieczywo, chude mięso oraz ryby, pijesz wodę, czy raczej wolisz kolorowe napoje, hamburgery i białe bułeczki, będzie miało  duży wpływ na zdrowie Twojego dziecka także w przyszłości. Jednak co właściwie znaczy zdrowe odżywianie? Co z ciążowymi zachciankami? Przecież w ciąży masz ochotę na najdziwniejsze rzeczy: kiszone ogórki, truskawki, piwo. Które zachcianki warto zaspokajać, a kiedy lepiej trzymać apetyt na wodzy?

Opisz, co jest dla Ciebie najważniejsze w diecie podczas ciąży. O czym zawsze pamiętasz komponując jadłospis i co jesz i pijesz każdego dnia, aby zawsze mieć siłę i chęć do działania.
 
5 najciekawszych wypowiedzi
nagrodzimy zestawami atrakcyjnych nagród dla mamy i dla dziecka.
W każdym zestawie znajdują się (zdjęcia + opisy nagród w galerii obok):
1. Zgrzewka wody źródlanej Żywiec (6x0,5 l)
2. Dwa kubki niekapki (mały 150 ml i duży 250 ml)
3. "Barbie Przedstawia Calineczkę" (płyta DVD)
4. "Król Maciuś Pierwszy" (płyta DVD)
5. "Jak przechytrzyć dziecko" (książka)
6. "Bobas. Instrukcja obsługi" (książka)
7. "Szkrab. Instrukcja obsługi" (książka)


Wejdź na forum i zobacz wszystkie posty biorące udział w konkursie:
Konkurs "Mój idealny jadłospis" »


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Mój idealny jadłospis" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najlepszych odpowiedzi, których autorzy otrzymają zestawy atrakcyjnych nagród.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 1 lipca do 30 lipca 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 7 sierpnia 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi treściami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Partner konkursu:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj