niemowlę, karmienie, rozszerzanie diety, miseczka, łyżeczka

Konkurs "Mój pierwszy słoiczek"

Weź udział w naszym konkursie, zrób zdjęcie maluszka z jego pierwszym posiłkiem ze słoiczka i wygraj atrakcyjne zestawy nagród dla dziecka. Konkurs zakończony!
niemowlę, karmienie, rozszerzanie diety, miseczka, łyżeczka
Drodzy Rodzice,
Dziękujemy za zdjęcia Waszych pociech i ogłaszamy listę zwycięzców:
tomasam, alaf, nightimebird, GosiaInuszka , paputek77, lala82, agnieszka_q, olcia09, bebekk, malutkamartyna, izabela_kubiak, magdalena82, blond_dorotka, karolina07, Anna Majchrowska, katarzynabaca, misiowie, Maja02, da_nutka, asty88.

Serdecznie gratulujemy laureatom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!
Redakcja Babyonline.pl


Nikt nie ma wątpliwości – gotowe dania dla niemowląt są wygodne. Bo wystarczy otworzyć słoiczek lub inny pojemnik i już można karmić bobaska. Nie trzeba więc szukać ekologicznej marchewki, gotować mięska i warzyw.

Zadaniem konkursowym jest sfotografowanie maluszka podczas karmienia go daniem ze słoiczka. Zdjęcie wystarczy zamieścić na naszym foto-forum i gotowe!
Do zdobycia 20 zestawów nagród (galeria obok):  maskotka Hippolit, poduszka, kocyk, szal polarowy, 2 herbatki ekologiczne BIO (bez cukru).

Wejdź na stronę foto-galerii, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs "Mój pierwszy słoiczek" >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Mój pierwszy słoiczek" zostanie przeprowadzony na foto-forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 20 najlepszych zdjęć, które nagrodzimy zestawami upominków ufundowanych przez firmę HiPP.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji babyonline.pl. Pod uwagę brane będą tylko zdjęcia z jednym z produktów marki HiPP.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 23 października do 14 listopada 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 17 listopada i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
11. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.


Sponsorem nagród jest:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy