dziecko, dziewczynka, trawa, zieleń, pies, lato

Konkurs "Mój pupil"

Ogłaszamy konkurs dla wszystkich miłośników psiaków (tych dużych i tych małych). Do zdobycia płyty z przygodami czerwonego psa o imieniu Clifford. Konkurs zakończony!
dziecko, dziewczynka, trawa, zieleń, pies, lato

Dziękujemy wszystkim za przesłodkie zdjęcia pociech z psiakami.

Oto lista laureatów konkursu:
1. olopolo
2. nikodem77
3. rakastan
4. izabelka22
5. fester
6. basiczek
7. snupy3
8. Hope
9. wojk
10. ren81
11. olus15
12. arqo
Zobacz nagrodzone zdjęcia »


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszmy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.
Redakcja
Clifford razem ze swoją Panią Emilly Elizabeth i oddanymi przyjaciółmi: kotkami Floe i Zoe, króliczką Narcysią i ptaszkiem Norvillem codziennie przeżywa masę fantastycznych przygód z których każda jest wyjątkowa. W nowej serii Clifford uczy dzieci jak ładnie bawić się z innymi, być pomocnym i pokazuje jak zdobywa się prawdziwych przyjaciół.

Do zdobycia jedna z 12 płyt DVD z nowej serii przygód słodkiego czerwonego psiaka o imieniu Clifford. Aby zdobyć jedną z nich zamieść na forum mamacafe.pl zdjęcie swojego dziecka z psem (żywym bądź maskotką).
Konkurs trwa od 13 lipca do 27 lipca 2009 roku.

Nagrody zostaną przyznane losowo spośród następujących tytułów (więcej o płytach czytaj obok):
1. Szczenięce lata Clifforda - „Zrobię Ci kawał” (3 szt.)
2. Szczenięce lata Clifforda - „Serce rośnie” (3 szt.)
3. Clifford The Big Red Dog - „Psi Park” (3 szt.)
4. Clifford The Big Red Dog - „Słuszna decyzja” (3 szt.)


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs "Mój pupil" »


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Mój pupil" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 12 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają płyty DVD z przygodami Clifforda.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 13 lipca do 27 lipca 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 30 lipca 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi zdjęciami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj