kobieta, ciąża, muzyka, słuchawki, słuchać, relaks

Konkurs "Mój sposób na relaks"

Pragniesz aktywnie wpływać na rozwój swojej pociechy i w spokoju cieszyć się urokami ciąży? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Konkurs zakończony!
kobieta, ciąża, muzyka, słuchawki, słuchać, relaks
Laureatki konkursu:
1. mtyl
2. ania0803_1984
3. pieszczany
4. Darekinga
5. sylka28
Zobacz nagrodzone zdjęcia >>

Zwycięzcy otrzymują płytę CD z muzyką relaksacyjną dla przyszłej mamy i jej dziecka.


Naukowcy twierdzą, że płód już od szóstego miesiąca życia w łonie mamy słyszy muzykę, która dociera do niego przez powłoki brzuszne. Już wówczas można zaobserwować, co lubi – zmienia się wówczas rytm bicia jego serca, a malec uspokaja się. Nieważne, czy słuchasz muzyki klasycznej, jazzu czy bluesa, ulubione rytmy zrelaksują Cię, a dziecku w przyszłości ułatwią naukę mowy.
Jaki jest Twój sposób na wyciszenie i relaks w ciąży?
Zamieść zdjęcie na foto forum >>

Do zdobycia 5 płyt "Będę Mamą" ufundowanych przez wyd. mymusic group. Płyta „Będę mamą” powstała z myślą o kobietach w ciąży, które pragną mieć wpływ na rozwój swojego dziecka.


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Mój sposób na relaks" zostanie przeprowadzony na forum mamcafe.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najciekawszych zdjęć, których autorzy otrzymają płyty "Będę Mamą".
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 17 marca do 31 marca 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 2 kwietnia 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
7. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
9. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy