GRY
 
 

Konkurs Muchomorek

Konkurs zakończony! Odpowiedź na pytanie: "Dlaczego muchomory są czerwone i mają białe kropeczki?" już znamy. Sprawdź listę laureatów.

muchomor, skrzat, grzyb, liście
Drodzy Rodzice,
Wasze odpowiedzi na pytanie: Dlaczego muchomory są czerwone i mają białe kropeczki?, są naprawdę zaskakujące. Jak widać, nie tylko dziecięca wyobraźnia nie zna granic.

Wszystkie są świetne, jednak mogliśmy przyznać nagrody tylko 4 osobom, więc jury Redakcyjne postanowiło wyróżnić: gaja30 i Kasiołek (za zabawne wierszyki) oraz jarjarbinks (za piękną opowieść o strażaku) i pinkmause (za trafną puentę).
Ps. Przepraszamy za przeoczenie, rzeczywiście do rozdania mamy 5 nagród, każda zawierająca 2 książeczki z wyd. Muchomor. Dlatego też, decyzją jury do grona zwycięzców dołącza Adrosia (nagrodę przyznaliśmy za ciekawą historyjkę i piękne obrazki).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!


Już dziś w naszym konkursie możecie otrzymać super nagrody dla swoich pociech. Aby je zdobyć, wystarczy wejść na nasze forum i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego muchomory są czerwone i mają białe kropeczki?
Za najbardziej oryginalne uzasadnienia nagrodzimy 5 osób zestawem 2 książeczek z wyd. Muchomor. W skład zestawu wchodzą: "Kotek, który merdał ogonem" autorstwa Gérarda Moncomble i "Zachęta do sztuki" Zofii Dubowskiej-Grynbreg.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie Muchomorek:
Konkurs Muchomorek  >>

Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs Muchomorek zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostaną wybrane najbardziej pomysłowe odpowiedzi, które nagrodzimy książeczkami z wyd. Muchomor.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 30 maja do 22 czerwca 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 27 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj