GRY
 
 

Konkurs Na Dzień Matki

Konkurs Na dzień Matki rozstrzygnięty!

Drodzy Forumowicze,
Bardzo nam było miło czytać tyle przepięknych życzeń, które skierowaliście do swoich Mam. Wszystkie były szczere, wzruszające i płynęły prosto z serca. Niestety, Redakcja mogła nagrodzić tylko dwie osoby. Bukiety kwiatów dla swoich Mam, otrzymują: Justyna5454 i agusjot.

Cała Redakcja Babyonline.pl życzy wszystkim Mamom, w tym również przyszłym, dużo szczęścia, miłości oraz spełnienia marzeń!


26 maja obchodzimy Dzień Matki
- tego chyba nikomu nie trzeba przypominać. Tego dnia, młodsze dzieci wręczają swoim mamusiom kolorowe, własnoręcznie wykonane laurki. Starsze natomiast nie zapominają o życzeniach i kwiatach.

Właśnie z tej okazji w naszym konkursie możecie wygrać dla swojej mamy wspaniały bukiet kwiatów, które dostarczymy Jej w Dniu Matki Pocztą Kwiatową pod wskazany adres. Do kwiatów dołączymy Wasze życzenia!

Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy ułożyć najpiękniejsze życzenia dla Matki i zamieścić je na naszym forum. Do zdobycia dwa bukiety - każdy o wartości 150 zł. Kwiaty doręcza Poczta Kwiatowa www.PocztaKwiatowa.pl.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs Na Dzień Matki >>


Zasady konkursu:
1. Konkurs Na Dzień Matki zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostaną wybrane 2 najpiękniejsze życzenia, które nagrodzimy bukietami kwiatów.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
2. Propozycje, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 20 maja do 25 maja 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 26 maja do godz.10.00 i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą kwiatową po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
Redakcja poleca: Jak zrobić wazon z włóczki – prosty i efektowny pomysł na DIY prezent
Aby sprawić mamie radość i podarować jej superprezent z okazji Dnia Matki, wystarczy dobry pomysł i odrobina chęci. Bo nic tak nie wzrusza mam jak prezenty wykonane własnoręcznie przez dziecko. Zobaczcie prosty patent na wazon z włóczki, który doskonale sprawdzi się jako prezent na Dzień Matki.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj