mama, dziecko, kwiaty

Konkurs na Dzień Matki

Weź udział w konkursie i wygraj dla swojej mamy bukiet kwiatów, który Poczta Kwiatowa dostarczy jej w Dniu Matki. Konkurs zakończony!
mama, dziecko, kwiaty

Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie zorgranizowanym z okazji Dnia Matki. Wszystkie życzenia są przepiękne, ale bukietem kwiatów możemy obdarować tylko 5 mam. Kwiaty do wybranych mam zostaną dostarczone 26 maja za pośrednictwem Poczty Kwiatowej wraz z życzeniami, które zostały zamieszczone przez laureatów konkursu.
Uwaga! Osoby, które zwyciężyły w tym konkursie prosimy o jak najszybsze dostarczenie adresów, pod które mają być dostarczone bukiety w celu terminowej realizacji dostawy.

Oto lista laureatów konkursu:
1. izunia75
2. Broszka6
3. gusiabo81
4. ma~
5. nagietkaa
Zobacz nagrodzone życzenia »


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życznia z okazji ich święta!
Redakcja


26 maja - Dzień Matki
. Tego dnia, młodsze dzieci wręczają swoim mamusiom kolorowe, własnoręcznie wykonane laurki. Starsze natomiast nie zapominają o życzeniach i kwiatach.

Właśnie z tej okazji w naszym konkursie możesz wygrać dla swojej mamy wspaniały bukiet kwiatów, które dostarczymy Jej w Dniu Matki Pocztą Kwiatową pod wskazany adres. Do kwiatów dołączymy Wasze życzenia!


Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy ułożyć najpiękniejsze życzenia dla Matki i zamieścić je na naszym forum. Do zdobycia pięć bukietów - każdy o wartości ok. 150 zł. Pod uwagę będą brane tylko życzenia autorstwa własnego.
Kwiaty doręcza Poczta Kwiatowa www.PocztaKwiatowa.pl.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs na Dzień Matki »


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!


Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najładniejszych życzeń, które nagrodzimy bukietami kwiatów.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 21 maja do 25 maja 2009 roku do godz. 9.00.
6. Jury podejmie decyzję 25 maja 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi treściami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy