separator
Wyślij e-mailem
O konkursie
Bezpieczny maluch to szczęśliwa mama, a szczęśliwa mama to bezpieczne i szczęśliwe dziecko. Ta więź, która łączy matkę i dziecko, jest wyjątkowa i zależna od siebie w obie strony. Miłość, wsparcie i bezpieczeństwo to najważniejsze elementy, które łączą mamę i dziecko. Bezpieczeństwo, które mama chce zapewnić dziecku, jest ważne i sprawia, że  i mama, i dziecko są szczęśliwe. 
Pokaż nam, jak dbasz o bezpieczeństwo swojego malucha i co sprawia, że dzięki temu jesteś szczęśliwą mamą - wygraj wspaniałe nagrody! Laureatów wybiorą redaktorki Babyonline.pl.
Będziemy brać pod uwagę oryginalne ujęcie tematu, kompozycję. Każde zdjęcie – nawet to niedoskonałe technicznie – ma szansę wygrać w tym konkursie.
Mamy do rozdania 10 nagród!

ZASADY KONKURSU
 
  1. Aby wziąć udział w konkursie "Bezpieczny maluch = szczęśliwa mama", należy:
    • mieć konto w systemie babyonline.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski*, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu, nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów.
    • zamieścić zdjęcie w specjalnie założonej przez redakcję galerii konkursowej. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
  2. Konkurs będzie trwał od 15 maja do 29 maja 2017 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 31 maja 2017 r.
  3. Laureatami konkursu zostaną osoby, których zdjęcia zostaną wybrane przez jury.

Jeśli chcesz się zarejestrować na forum, skorzystaj z formularza na babyonline.pl.
Biorę udział
 
 
 
   
Regulamin