GRY
 
 

Konkurs dla najlepszych żłobków, przedszkoli i podstawówek w Polsce

Jesienią poznamy laureatów konkursu Placówka Oświatowa Roku 2013 , który wyłoni najlepsze ośrodki edukacyjne w kategoriach: Szkoła Podstawowa Roku 2013, Przedszkole Roku 2013 oraz Żłobek Roku 2013.

logo, patronat
Konkurs dla najlepszych żłobków, przedszkoli i podstawówek w Polsce
 
Jesienią poznamy laureatów konkursu Placówka Oświatowa Roku 2013 , który wyłoni najlepsze ośrodki edukacyjne, między innymi w kategoriach: Szkoła Podstawowa Roku 2013, Przedszkole Roku 2013 oraz Żłobek Roku 2013. 
 
Celem konkursu jest wybranie i nagrodzenie wyróżniających się placówek opiekuńczo-wychowawczych, spełniających najwyższe standardy w zakresie opieki i edukacji oraz zapewniających przyjazną atmosferę akceptacji i otwartości na indywidualne potrzeby każdego dziecka.
Placówki biorące udział w konkursie zostaną zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu z uwzględnieniem takich aspektów, jak:  jakość nauczania i opieki – mierzalne wynikami uczniów;  bogactwo i różnorodność oferty programowej, doświadczenie i kompetencje kadry dydaktycznej, poziom merytoryczny i dydaktyczny autorskich programów pracy z dzieckiem, prestiż oraz dynamika rozwoju placówki, warunki i wyposażenie miejsca - sprzyjające nauce i zabawie; realizowane programy nauczania, adekwatność oferty edukacyjnej do potrzeb dziecka i oczekiwań rodziców.
 
Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca podmioty edukacyjne i gospodarcze w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.  Laureatów konkursu poznamy podczas uroczystej gali finałowej, zaplanowanej na wrzesień br.
 
Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl
 
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj