marko
fot. Marko

KONKURS! Wygraj otulacz Swaddle Up, który zapewni maluszkowi spokojny sen

Spodziewasz się dziecka? Napisz, jak przygotowujesz się do zostania mamą i wygraj 1 z 4 otulaczy Swaddle Up. Naprawdę warto go mieć!
marko
fot. Marko


Każda mama, która oczekuje dziecka zastanawia się, jakie rzeczy przydadzą się w pierwszych miesiącach po porodzie. Kompletując niezbędne rzeczy, pamiętamy oczywiście o ubrankach i pieluszkach. Szukamy też poduszek i akcesoriów do karmienia. Myślimy, co jeszcze może nam się przydać? Jedną z takich rzeczy jest otulacz, który zapewnia maleństwu spokój i szansę oswojenia się z tym, że już nie jest się w łonie mamy. Po porodzie maluch oczekiwanie zyskuje całe mnóstwo przestrzeni i nie jest w stanie zapanować nad wieloma odruchami. Wszystko to budzi jego niepokój, w efekcie czego dziecko nie może usnąć ani się wyciszyć. Dlatego dobrym pomysłem jest stosowanie właśnie otulaczy.

Jaki otulacz jest dobry na start?

Przez pierwsze 4 miesiące życia niemowlęta lubią spać z rączkami w górze, co uznawane jest za prawidłowy odruch. Mówi się, że dzieci są wtedy szczęśliwe, zadowolone i błogo im się śpi. Otulacz Swaddle UP przeznaczony jest dla dziecka w wieku 0-4 miesięcy. Pozwala on dziecku spać w jego naturalnej pozycji z rączkami w górze, dzięki czemu maluszek ma dostęp do swojej twarzy, by mógł samodzielnie uspokoić się w razie potrzeby. Otulacz wyposażony jest w dwukierunkowy zamek, co jest dużym ułatwieniem dla mamy. Nie będziesz musiała budzić malucha ze snu w trakcie zmiany pieluszki, gdy zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu otulaczowi maluch będzie spał dłużej i bezpieczniej, a co za tym idzie – ty będziesz mogła poświęcić więcej czasu na swój sen.

W przeciwieństwie do tradycyjnych otulaczy, które utrzymują ramiona dziecka z boku ciała lub przy klatce piersiowej, unikalny kształt otulacza Swaddle UP został zaprojektowany tak, aby podtrzymać u dziecka uczucie przebywania w łonie matki. Co więcej, dzięki temu, że otulacz jest zrobiony z tkaniny bambusowej o różnej przepuszczalności termicznej, możesz dobrać odpowiedni na daną porę roku. Chcesz go zdobyć? Weź udział w naszym konkursie! Napisz, jak przygotowujesz się do zostania mamą i wygraj 1 z 4 otulaczy Swaddle Up™.

Nagroda

1 z 4 otulaczy Swaddle UP™ w rozmiarze M - dedykowany jest maluszkom od urodzenia do około 4 miesiąca życia. Charakteryzuje się przede wszystkim unikatowym kształtem. Został zaprojektowany tak, aby podtrzymać u dziecka uczucie przebywania w łonie matki. Choć jego rączki są szczelnie otulone, może trzymać je w górze i sięgać nimi do twarzy, w celu naturalnego samouspokojenia. Koniec z wierceniem się, wyswobadzaniem oraz płaczem w wyniku unieruchomienia i przebudzenia.Ważna informacja: sprawdź rozmiar według wieku i wzrostu dziecka


Więcej: Marko

Zobacz także

Popularne tematy