Konkurs "Najlepsza stylizacja dziecięca" – sierpień

Weź udział w konkursie "Najlepsza stylizacja dziecięca", pokaż nam jak ubierasz swoje dziecko, i wygraj fajną nagrodę ufundowaną przez Mustache.pl.
Dziewczynka - najlepsze stylizacje dziecięce - konkurs na Babyonline.pl
fot. Fotolia
Ruszamy z kolejnym comiesięcznym konkursem - zdjęciowym (co miesiąc inna nagroda). Hasło przewodnie tego konkursu to "Najlepsza stylizacja dziecięca". Pokażcie, jak ubieracie swoje dzieci w letnie, wakacyjne stylizacje  i wygrajcie wspaniałą nagrodę - legginsy z kolekcji Deep Trip od  Mustache.pl.

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego "Najlepsza wakacyjna i letnia stylizacja dziecięca".

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: Jesienna kolekcja ubranek Kids on The Moon
Zobacz propozycje projektantek Kids on The Moon na jesień 2013.

Nagroda

Legginsy z kolekcji Deep Trip od Mustache.pl
 
 

Legginsy dla mamy - idealne na spacer po parku, na bieganinę za dzieckiem albo po prostu - do ćwiczeń. Ich wartość to 159 zł, a rozmiar M/L, który jest bardzo uniwersalny.

W lipcowej edycji konkursu wygrał użytkownik asikc20 ze stylizacją, której zdjęcie możesz zobaczyć tutaj.

Czas trwania konkursu: od 1 do 31 sierpnia 2016 r. 

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE (tu możesz dodać zdjęcie)

Regulamin konkursu

Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Idą Święta!

Dziecięce problemy