GRY
 
 

Konkurs "Najpiękniejszy uśmiech? To uśmiech mojego dziecka" - WYNIKI

Weź udział w naszym konkursie "Najpiękniejszy uśmiech? To uśmiech mojego dziecka" i wygraj jedną z trzech zabawek muzycznych.

dziecko, matka, mama, noworodek, uśmiech, rodzice
fot. Lev Dolgatsjov - Fotolia.com
Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia na konkurs. Wszystkie dzieci uśmiechają się cudownie - dla takich uśmiechów naprawdę warto żyć. Chcielibyśmy nagrodzić wszystkich (naprawdę!), ale nagrody są tylko trzy... a więc laureatami konkursu  "Najpiękniejszy uśmiech? To uśmiech mojego dziecka" zostały osoby o nickach:
  • micha2505
  • monikajon
  • maadlen1989
Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Uśmiech dziecka zmienia wszystko. Możemy padać ze zmęczenia, możemy wściekać się na cały świat, ale gdy nasze dziecko się uśmiechnie, wszystko przestaje być ważne. Ważne jest tylko ono. Prześlijcie nam zdjęcia pokazujące, jak pięknie śmieją się Wasze dzieci i wygrajcie jedną z trzech nagród. 

Weź udział w konkursie

Nagrody


3 x zabawki muzyczne "Gitara z dźwiękiem i światłem" SmikiGitara z dźwiękiem i światłem Smiki pomoże wejść dziecku w świat muzyki. Zabawka ma 
przyciski imitujące części gitary, a pod każdym przyciskiem ukrywa się inny dźwięk, rytm lub melodyjka. Dziecko może tworzyć swoje własne kompozycje muzyczne. Instrument ma regulację głośności, spełnia też wszystkie normy bezpieczeństwa. 

Konkurs trwa w dniach: 25.11-9.12.2015

Regulamin konkursu


Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (5 ocen)

5.8
Doładuj
Przeładuj