Dzień Dziecka
fot. AdobeStock

Konkurs "Napisz jak świętujesz Dzień Dziecka i wygraj wspaniałe zabawki!"

Miłe wydarzenia z dzieciństwa pamięta się nawet przez całe życie. Napisz, w jaki sposób świętujesz Dzień Dziecka i wygraj jedną z nagród, która dostarczy Twemu dziecku jeszcze więcej radości!
Dzień Dziecka
fot. AdobeStock
Podstawą udanego Dnia Dziecka, oprócz prezentu, jest przede wszystkim czas, jaki poświęcamy naszym pociechom. Chwila, kiedy najmłodszy członek rodziny znajduje się w centrum zainteresowania, jest dla dziecka naprawdę wyjątkowa.

Jak miło spędzić czas z okazji Dnia dziecka?

Dzień Dziecka to doskonała okazja, by spełnić choć jedno marzenie swojego malucha. Możemy na przykład zabrać go w miejsce, gdzie aktywnie spędzi czas albo podarować mu wymarzoną zabawkę. Wspaniałym prezentem może być również małe przyjęcie z pysznymi lodami lub pizzą i zakazaną na co dzień watą cukrową. Jeżeli tylko jest ciepło, możesz również urządzić piknik w parku – wystarczy, że weźmiesz ze sobą koc i jakieś przekąski. W ten wyjątkowy dzień, zamiast iść z maluchem na osiedlowy placyk, możesz zabrać pociechę do sali zabaw ze zjeżdżalnią oraz basenem pełnym kolorowych piłeczek. Pomysłów na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem jest naprawdę wiele! A Ty jak planujesz spędzić ten dzień ze swoją pociechą? Czy chciałabyś sprawić, aby Wasz wspólny czas był naprawdę niezapomniany? Weź udział w konkursie, napisz jak świętujesz Dzień Dziecka i wgraj jedną ze wspaniałych zabawek! Wśród nagród konkursowych są zabawki dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.

Do wygrania jedna z nagród

Klocki "Połącz i słuchaj" - Pojazdy od K's Kids - połącz je ze sobą i posłuchaj czterech różnych odgłosów pojazdów: straży pożarnej, helikoptera, statku oraz pociągu. Każdy z klocków posiada sześć stron, na których dziecko może rozpoznać cztery pojazdy. Na dodatkowych dwóch stronach widnieją cyfry, dzięki którym maluch może nauczyć się liczyć.Klocki "Połącz i słuchaj" - Zwierzęta od K's Kids - połącz je ze sobą i posłuchaj czterech różnych odgłosów zwierząt: kwakania kaczki, miauczenia kota, beczenia owcy oraz szczekania psa. Każdy z klocków posiada sześć stron, na których dziecko może rozpoznać cztery zwierzątka. Na dodatkowych dwóch stronach widnieją cyfry, dzięki którym maluch może nauczyć się liczyć.


 

Kostka "Słuchaj, klaszcz i śpiewaj" od K's Kids - dzięki niej Twoje dziecko stanie się małym muzykiem. Kostka jest wspaniałą zabawką rozwijającą u dzieci poczucie rytmu i muzyki. Zabawkę można ustawić w trzech różnych rytmach: słuchaj, klaszcz lub śpiewaj. Tryb „słuchaj” - gdy dziecko podrzuci kostkę i ta ułoży się nadrukiem do góry, kostka zagra melodię. Kostka oferuje 6 różnych melodii. Tryb „klaszcz” - w tym trybie dziecko usłyszy 3 różne melodie, które zachęcają je do klaskania. Tryb „śpiewaj” - oferuje 6 wesołych piosenek wykonanych przez ludzi i zwierzęta, które zachęcają dziecko do wspólnego śpiewu.


Karuzela podróżna "Zabawa na łące" od Tiny Love - dzięki kombinacji muzyki i ruchu, pobudzi zmysły Twojego dziecka, a także umożliwi mu stopniowe przygotowanie się do snu, gdy jest ono śpiące. Karuzela odtwarza nieprzerwanie 5 melodii do 30 minut - muzyka  zajmuje i relaksuje Twoją Pociechę jednocześnie wzmacnia rozwój sensoryczny. Karuzela posiada uniwersalne zapięcie pasuje do większości łóżeczek podróżnych, kojców, fotelików samochodowych, wózków i kołysek. A tą wyjątkową przenośną karuzelę podróżną możesz zabrać prawie wszędzie.


Karuzela podróżna "Świat Małej Księżniczki" od Tiny Love - odtwarza nieprzerwanie 5 melodii do 30 minut,  zajmuje i relaksuje Twoją pociechę, jednocześnie wzmacniając rozwój sensoryczny. Posiada kolorowe, pluszowe zwisające maskotki - myszkę, ptaszka i liska, które obracają się spokojnym rytmem o 360 stopni. Uniwersalne zapięcie pasuje do większości łóżeczek podróżnych, kojców, fotelików samochodowych, wózków i kołysek. Ponieważ jest przenośna, możesz ją zabrać wszędzie!


Karuzela podróżna - "Mała księżniczka" od Tiny Love - odtwarza nieprzerwanie 5 melodii do 40 minut, zajmuje i relaksuje pociechę, wzmacniając jej rozwój sensoryczny. Posiada kolorowe, pluszowe zwisające maskotki - kwiatuszek, pszczółka, motylek, które obracają się spokojnym rytmem o 360 stopni. Uniwersalne zapięcie pasuje do większości łóżeczek podróżnych, kojców, fotelików samochodowych, wózków i kołysek. Karuzelę można zabrać ze sobą wszędzie!
             

Smart Trike Składany rowerek Folding Trike 700 8w1 - stworzony dla dzieci już od 6 miesiąca życia i zaprojektowany w taki sposób, aby z łatwością złożyć go do kompaktowych rozmiarów i przechowywać w dowolnym miejscu. Rowerek jest łatwy w montażu i nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wystarczy kilka kliknięć i już jest złożony lub rozłożony. Rowerek rośnie razem z dzieckiem dopasowując się do kolejnych etapów rozwoju dziecka. Został wyposażony w amortyzatory oraz technologię Touch Steering™, umożliwiającą manewrowanie rowerkiem za pomocą delikatnego dotyku.

Plecak dla dziecka Tots - Wiewiórka, Królik, Lis -  idealny wybór dla najmłodszych, którzy rozpoczynają swoje pierwsze przygody. Wiele przegródek i kieszeni do przechowywania napojów, przekąsek, zabawek i innych niezbędnych rzeczy, sprawią, że dziecko będzie idealnie przygotowane do podejmowania nowych wyzwań. Wysoka jakość wykonania oraz przemiłe postacie będą towarzyszyć dziecku przez bardzo długi czas i staną się ich nieodłącznymi kompanami. Plecaczek wykonany z łatwego do czyszczenia neoprenu.


 


Wypełnij ankietę i wygraj!

Chcesz poznać więcej produktów? Zajrzyj na: Marko

    

Zobacz także

Popularne tematy