Fisher Price
fot. Fisher Price

Konkurs "Napisz kołysankę dla swojego dziecka"

Napisz kołysankę dla swojego dziecka i wygraj zabawki Fisher-Price®, które jeszcze bardziej zachęcą malucha do odkrywania świata.
Fisher Price
fot. Fisher Price

Maluch potrafi rozpoznać głos swojej mamy, jeszcze zanim pojawi się na świecie. Kiedy uśmiechasz się do dziecka, uspokajasz je gdy płacze i śpiewasz mu piosenki na dobranoc – pokazujesz, że jest dla ciebie ważne. Kołysanki nie tylko działają uspokajająco i pomagają dziecku zasnąć, ale też są okazją do budowania więzi między mamą a dzieckiem. A jak wiadomo, każda mama chciałaby zrobić coś wyjątkowego dla swojego dziecka. Dlatego możesz sprawić maluchowi niespodziankę i napisać dla niego specjalną kołysankę. Pokaż nam swoją twórczość i wygraj edukacyjne zabawki, które pomogą twojemu dziecku lepiej poznać otaczającą go rzeczywistość.

Nagrody

20 x Karuzela z misiami od Fisher-Price. kojące widoki, gwiezdny pokaz światełek, muzyka, biały szum i odgłosy przyrody! Karuzela z misiami i projektorem 3 w 1 rośnie wraz z dzieckiem — od łóżeczkowej karuzelki z napędem wyświetlającej gwiezdny pokaz światełek i wyposażonej w trzy kojące tryby dźwięku po uspokajacz, który można postawić na blacie, lub karuzelkę przyczepianą do spacerówki! Misie delikatnie „płyną” nad głową dziecka, a na ścianie i suficie wyświetlany jest subtelny gwiezdny pokaz światełek otaczający dziecko kojącymi widokami. Dzięki pilotowi projekcję i dźwięki możesz włączyć bez przeszkadzania dziecku.

30 x Żyrafka - Przenośny uspokajacz  od Fisher-Price.. Urocza żyrafka pomoże uspokoić malucha dzięki 20-minutowemu odtwarzaniu łagodnej muzyki i dźwięków. Do wyboru jest 10 kojących melodii, szum różowy i odgłosy przyrody. Można postawić ją na komodzie czy blacie stołu lub przymocować do wózka podczas spaceru! Zabawa, która rozwija. Zmysły: Kojąca muzyka i dźwięki dochodzące z żyrafki pomagają uspokoić dziecko, a równocześnie stymulują zmysł słuchu. Bezpieczeństwo i zadowolenie: Uroczy wygląd żyrafki i kojąca muzyka pomagają w uspokajaniu maleństwa poza domem.
Więcej: zabawki Fisher-Price

Oceń artykuł

Ocena 5 na 14 głosy

Zobacz także

Popularne tematy