mama z dzieckiem na jesiennym spacerze - konkurs - wygraj muzyczny traktor
fot. Fotolia

WYNIKI Wygraj Muzyczny Traktorek SMIKI dla dziecka! Konkurs „Nasze jesienne spacery”

Weź udział w naszym konkursie "Nasze jesienne spacery" - dodaj zdjęcie, które pasuje do hasła przewodniego konkursu. Do wygrania 10 Muzycznych Traktorków SMIKI.
mama z dzieckiem na jesiennym spacerze - konkurs - wygraj muzyczny traktor
fot. Fotolia
Jesień w pełni, więc czas na wyjście z domu i podziwianie świata dookoła! W parkach liście zaczynają robić się pomarańczowe i brązowe, kasztany lecą z drzew, a na straganach można spotkać rumiane jabłka i żółte gruszki. Złota jesień to idealny czas na spacery z dzieckiem. Pokaż nam wasze wspólne odkrywanie świata  na jesiennych spacerach - wygrajcie fajną nagrodę!

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego "Nasze jesienne spacery".

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: Przekonaj się, co możesz jeść na tej diecie!
Brak ruchu, łakomstwo i niechęć do ćwiczeń połączone z pragnieniem utraty wagi. Chyba każda z nas doświadczyła kiedyś podobnej sprzeczności. W dobie koronawirusa, kiedy szczególnie trudno o aktywność fizyczną, warto zmienić swój jadłospis i wybrać posiłki z diety białkowej, do której zalicza się bardzo popularną dietę Dukana.

Nagrody

10x Muzyczny traktorek od SMIKI

Konkurs trwa od 27.09.2016 r. do 11.10.2016 r.

Zobacz też:
Regulamin konkursu


 

Wybraliśmy laureatów:

Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy