GRY
 
 

WYNIKI Wygraj Muzyczny Traktorek SMIKI dla dziecka! Konkurs „Nasze jesienne spacery”

Weź udział w naszym konkursie "Nasze jesienne spacery" - dodaj zdjęcie, które pasuje do hasła przewodniego konkursu. Do wygrania 10 Muzycznych Traktorków SMIKI.

mama z dzieckiem na jesiennym spacerze - konkurs - wygraj muzyczny traktor
fot. Fotolia
Jesień w pełni, więc czas na wyjście z domu i podziwianie świata dookoła! W parkach liście zaczynają robić się pomarańczowe i brązowe, kasztany lecą z drzew, a na straganach można spotkać rumiane jabłka i żółte gruszki. Złota jesień to idealny czas na spacery z dzieckiem. Pokaż nam wasze wspólne odkrywanie świata  na jesiennych spacerach - wygrajcie fajną nagrodę!

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego "Nasze jesienne spacery".

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Nagrody

10x Muzyczny traktorek od SMIKI

Konkurs trwa od 27.09.2016 r. do 11.10.2016 r.

Zobacz też:
Regulamin konkursu


 

Wybraliśmy laureatów:

Doładuj
Przeładuj