maluch, przyjęcie

Konkurs "Nasze małe rozrabiaki"

Opowiedz na naszym forum o największej wpadce, jaka przydarzyła się Twojemu dziecku i wygraj atrakcyjne nagrody. Konkurs zakończony!
maluch, przyjęcie

Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i wszystkie prześmieszne syatuacje związne z Waszymi pociechami.

Oto lista 10 laureatów:

1. dzo83
2. Iskierka25
3. kasiulina
4. laurence
5. betitunia
6. etka99
7. biedronka4
8. kalunia9
9. aczp
10. Marcjanna

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
Redakcja
Każdemu z nas zdarzyło się popełnić w życiu jakąś gafę, jednak dzieciaki doszły w tej dziedzinie do perfekcji. Rodzinna sielanka: imieniny cioci, imprezka w ogrodzie, dzieci bawiące się w swoim gronie, dorośli osobno i nagle... Twoja pociecha podbiega do Ciebie i strzela taką gafę, że chciałabyś/łbyś się w tej chwili zapaść pod ziemię ze wstydu. Przydarzyło Ci się coś podobnego? Opowiedz nam o tym na forum. Na najlepsze wypowiedzi czekają atrakcyjne nagrody. Wejdź na forum »  by wziąć udział w konkursie.

Do wygrania 10 zestawów przyborów szkolnych dla dzieci. W każdym zestawie znajduje się:
- tornister szkolny
- piórnik z pełnym wyposażeniem (komplet kredek, ołówki, długopisy, gumka, temperówka, pędzelek, itp.)
- 10 zeszytów
- blok rysunkowy
- papier kolorowy
- farbki plakatowe
Konkurs trwa od 14 sierpnia do 31 sierpnia 2009 roku.


Jednak co zrobić, gdy dziecięce psoty wymykają się nam spod kontroli, sami tracimy cierpliwość, nie wiedząc jak sprawić, by dziecko nas słuchało? Już w sierpniu zdesperowanym rodzinom z pomocą przyjdzie niania Emma Jenner, prowadząca nowy program "Niania do wynajęcia" na kanale Discovery Travel&Living (więcej o programie czytaj obok).

Premiera programu: poniedziałek, 17 sierpnia godz. 20:10, Discovery Travel & Living.
Kolejne odcinki: poniedziałek-piątek o godz. 20.10, powtórki o 12.10
.

Sponsor konkursu:Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Nasze małe rozrabiaki" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych wypowiedzi, których autorzy otrzymają zestawy przyborów szkolnych dla dzieci ufundowanych przez Discovery Travel&Living.
3. Wypowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 14 sierpnia do 31 sierpnia 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 7 września 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi treściami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0

Zobacz także

Popularne tematy