GRY
 
 

Konkurs „Nasze wakacje z Mapą atrakcji”

Weź udział w naszym konkursie "Nasze wakacje z Mapą atrakcji" – napisz, które miejsce z naszej Mapy atrakcji chcielibyście odwiedzić z dziećmi i dlaczego. Do wygrania 8 fajnych nagród od Marko: walizki Trunki, plecaki Trunki i zestawy poduszka + kocyk Trunki.

konkurs z mapą atrakcji
fot. Fotolia

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi czas odkrywczych podróży razem z dziećmi. Nasza Mapa atrakcji to miejsce, gdzie znajdziecie mnóstwo pomysłów na spędzenie ciekawie czasu w gronie rodziny. Zaplanujcie z nami wakacyjny wyjazd - wygrajcie fajne nagrody od Trunki, które będą idealne na nadchodzące wakacyjne miesiące i letnie podróże!

Zadanie konkursowe

Zobacz naszą Mapę atrakcji. Napisz, które miejsce najbardziej chciałabyś odwiedzić z dzieckiem i dlaczego. Nagradzamy najbardziej kreatywne/fajne uzasadnienia.


Ważne! Ważne! Aby wziąć udział w konkursie "Nasze wakacje z Mapą atrakcji", należy napisać tekst i zmieścić go w wątku konkursowym na forum.
Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).

Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Nagrody


Walizka Trunki Kot, walizka Trunki Krowa, 3 plecaki wodoodporne Trunki Żaba oraz 3 zestawy kocyk i poduszka Dinozaur Trunki - każdy przedmiot stanowi oddzielną nagrodę.

Więcej informacji na temat nagród w naszym katalogu produktów dla dzieci:


Konkurs trwa od 23.06.2016 r. do 07.07.2016 r.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
(tu możesz dodać swoją odpowiedź)

Regulamin konkursu

Oto nagrodzeni:
walizka Trunki Kot - bon_nie1
walizka Trunki Krowa - tiffi1
plecak wodoodporny Trunki Żaba - baby_boy
plecak wodoodporny Trunki Żaba - mamabasia2
plecak wodoodporny Trunki Żaba - anusiaaa
zestaw kocyk i poduszka Dinozaur Trunki - emiliazgaju
zestaw kocyk i poduszka Dinozaur Trunki - zuzia555
zestaw kocyk i poduszka Dinozaur Trunki - pao

Doładuj
Przeładuj