GRY
 
 

Świeżaki za darmo w Biedronce! Sprawdź, jak je zdobyć

Biedronka rozdaje ulubione pluszaki Polaków! Podpowiadamy, co zrobić, żeby uzupełnić kolekcję Świeżaków, nie robiąc regularnych zakupów w dyskoncie.

gang świeżaków z biedronki.jpg
fot. Materiały prasowe
600 darmowych Świeżaków można wygrać w konkursie zorganizowanym przez magazyn „KropkaTV” z okazji ukazania się jego 600. numeru! Ulegliście modzie na pluszowe maskotki z Biedronki? Podpowiadamy, jak uzupełnić świeżakową kolekcję. 

Jak zdobyć darmowe Świeżaki? 

Świeżaki to pluszowe maskotki w kształcie warzyw, m.in. kalafior Krzyś, brokuł Bartek czy rzodkiewka Żanetę. Szał na nie ogarnął całą Polskę! Można je było otrzymać w sklepach sieci Biedronka w zamian za naklejki otrzymane za zrobione w tej sieci zakupy (kilku osobom wciąż grozi kilkuletnie więzienie za ich kradzież). Teraz, dzięki konkursowi, możesz je zdobyć nie robiąc regularnych zakupów. 
Wystarczy ułożyć rymowankę – życzenia z okazji jubileuszu magazynu „KropkaTV”. Uwaga, wierszyk musi zawierać słowa „KropkaTV” oraz „Świeżaki”. Zabawa trwa do 31 października.

Prace konkursowe można wysyłać – do 31 października – trzema sposobami:
  • SMSem: SMS o treści SWIEZAKI pod numer 7155 – po kropce wpisujemy życzenia,
  • mejlem: na adres swiezaki@kropkatv.pl
  • pocztą: na adres Redakcja „KropkaTV”, ul. Chmielna 36, 00-020 Warszawa, z dopiskiem „KONKURS ŚWIEŻAKI”Powodzenia, Świeżakomaniacy! 
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci