jesień, liść, dziecko

Konkurs "Oznaki jesieni"

Poszukaj z dzieckiem pierwszych oznak nadchodzącej jesieni, zrób zdjęcie i wygraj atrakcyjne nagrody ufundowane przez Mini Mini. Konkurs zakończony!
jesień, liść, dziecko
Lista laureatów konkursu:
1. jahalina
2. bratgrzegorz
3. malutka5
4. szerezada
5. yuty
6. jemilia
7. kasiulina
8. wojenka
9. olczakw1
10. aska02051984

Zobacz nagrodzone zdjęcia »


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w następnych naszych konkursach.
Redakcja
Jesień za pasem, dni coraz krótsze, robi się coraz chłodniej... Jednak to nie jest powód do tego, by zaniedbywać codzienne spacery z dzieckiem! Zatem ubierz ciepło maluszka i wyruszajcie do parku na poszukiwania pierwszych oznak jesieni. Jeśli je znajdziecie, zrób dziecku zdjęcie na ich tle i zamieść je na forum mamacafe.pl.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie >>
Konkurs trwa od 23 września do 7 października 2009 roku.

Do zdobycia 10 atrakcyjnych nagród ufundowanych przez kanał Mini Mini:
- 5 plecaczków
- 5 rybek - poduszek
Nagrody będą przyznawane losowo (zdjęcia nagród w galerii obok).


Zasady konkursu:

1. Konkurs "Oznaki jesieni" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają nagrody ufundowane przez Mini Mini (plecak lub poduszkę).
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 23 września do 7 października 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 12 października 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych na forumową skrzynkę redakcyjną, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi zdjęciami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor konkursu
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj