GRY
 
 

Konkurs "Piękna mama"

Weź udział w naszym konkursie i wygraj ujędrniające kosmetyki do ciała firmy Clarena.

kobieta, mama, ciąża, ćwiczenia, joga
Drogie Mamy,
Serdecznie dziękujemy Wam za nadesłane na ten konkurs zdjęcia. Jesteśmy pod wrażeniem jak potraficie pięknie ćwiczyć i dbać o siebie w trakcie i po ciąży :)  Redakcyjne Jury ostatecznie zdecydowało, że nagrodzi następujące osoby:

antomi, lizzie, male-marzenie, pszczółka, karolka_s, hierundda, rakastan, laurence, Misza, kissbangbang.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w  naszych kolejnych konkursach!
Redakcja Babyonline.pl


Kobiety w ciąży są piękne. Ale ciąża to dla ciała nie lada wyzwanie (skóra, nie tylko na brzuchu, musi się rozciągnąć do granic wytrzymałości). Jak dbać o urodę w czasie ciąży i po ciąży?


Aby wziąć udział w konkursie, na naszym forum w dziale foto-galerii, należy zamieścić zdjęcie przedstawiające sposób, w jaki dbasz o swoje ciało w ciąży lub starasz się o szybki powrót do formy po ciąży. Możecie nadsyłać zdjęcia, które obrazują nie tylko pielęgnację ciała za pomocą kosmetyków, ale również inne formy aktywności pomagające utrzymać dobrą kondycję.

Do zdobycia 10 zestawów kosmetyków ujędrniających firmy Clarena (galeria obok):
1. Ujędrniające perły do pielęgnacji biustu
2. Sorbet ujędrniający i zapobiegający rozstępom

Wejdź na stronę foto-galerii, by wziąć udział w konkursie: Konkurs "Piękna mama" >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Piękna mama" zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych zdjęć, które nagrodzimy zestawami kosmetyków ujędrniających Clarena.
4. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
5. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
6. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 9 września do 24 września 2008 roku.
7. Jury podejmie decyzję 26 września i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
8. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
9. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
10. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
12. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj